Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 18.02.2018

Księżna Kate musi polubić Meghan Markle! Królowa Elżbieta II sprytnie to wymyśliła!

Księżna Kate i Meghan Markle muszą się polubić


Tabloidy pisały, że Kate nie lubi Meghan…

Księżna Kate i Meghan Markle to dwie piękne i młode kobiety, w których zakochali się synowie księżnej Diany. Kate zauroczyła Williama, z którym wzięła ślub w 2011 roku i aktualnie oczekują na narodziny trzeciego dziecka. Z kolei Meghan to kanadyjska aktorka, w której bez pamięci po wielu romansach zakochał się książę Harry. Zaręczyny Meghan i Harry’ego mają być oficjalnie ogłoszone na dniach, a na przyszły rok zaplanowany jest królewski ślub.

Rodzina królewska szykuje niezłe show! Wyciekły szczegóły dotyczące zaręczyn i ślubu księcia Harry’ego i Meghan Markle!

Aktualnie Meghan przygotowuje się do wstąpienia do brytyjskiej rodziny królewskiej. W zeszłym tygodniu poznała królową Elżbietę II i zrezygnowała z pracy przy kolejnej serii serialu Suits, w którym grała. Nowa rola – rola księżnej – będzie dla niej dużym wyzwaniem, dlatego też Meghan potrzebuje przewodniczki po życiu na dworze. Jak się okazuje Kate zostanie powierniczką i mentorką pięknej aktorki! Taką decyzję podjęła sama królowa.

Magazyn Hello informuje, że Kate kilka lat temu będąc w takiej samej sytuacji skorzystała z pomocy Sophie, hrabiny Wessex. Według magazynu Kate i Meghan łączy wiele: obie mają doskonałe wyczucie stylu, kochają życie na wsi i chcą udzielać się charytatywnie. Obie panie kochają zegarki Cartiera i torebki Mullbery. Kiedy Megahn poślubi Harry’ego będą zajmować apartamenty przylegające do apartamentów Kate i Williama w Pałacu Kensington.

Dla obu pięknych pań to doskonały pomysł, żeby się zaprzyjaźnić i zadać kłam ostatnim doniesieniom o rzekomym konflikcie.

Pierwszy zgrzyt między Meghan Markle a księżną Kate!

Zaręczyny Księcia Harry’ego i Meghan Markle pod znakiem zapytania?! Wszystko przez Księżną Kate!

Zaczęło się wielkie pranie brudów! Takiego skandalu w rodzinie królewskiej jeszcze nie było!

Meghan Markle czy księżna Kate? Która ładniejsza?Komentarzy: 2


Gość | 7 grudnia 2017, 01:39

Meghan to amerykanka i nie pochodzi z elity.musi się dużo nauczyć.


Gość | 24 października 2017, 12:10

Tak tyle,że Kate dzięki swoim rodzicom nauczyła się ogłady towarzyskiej ,potrzebnej w arystokracji ! A Megan ?


Dodaj komentarz
×