Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 18.02.2018

Tego telefonu z gratulacjami Kim Kardashian się nie spodziewała. Spełniło się marzenie celebrytki

Kim Kardashian


Księżna Kate i Książę William zadzwonili do Kim Kardashian

Ostatnich kilka dni na pewno będzie należeć do najszczęśliwszych w życiu Kim Kardashian. Choć powierzchownie mogłoby wydawać się, że gwiazdę cieszą najbardziej publikacje na jej temat czy wielkie gale, w których może uczestniczyć, wierzymy, że tak naprawdę największą radość Kim przynoszą jej dzieci. Drugie, syn Saint West, przyszedł na świat kilka dni temu. Warunki do porodu były iście gwiazdorskie.

Zobacz: Tak rodziła Kim Kardashian. Zobaczcie zdjęcia z luksusowej porodówki

Szczęśliwi rodzice, Kim i Kanye od kilku dni odbierają telefony z gratulacjami. W świat poszła plotka o tym, że jedno z połączeń wykonali sami… Książę William i Księżna Kate! Kim Kardashian kilka razy podkreślała, jak bardzo uwielbia brytyjską parę. Nawet projektując swoją suknię ślubną wzorowała się na tej, którą na swoim weselu miała Kate. Informator zdradził mediom kulisy tego wyjątkowego telefonu:

Każdy dzwoni do Kim i Kanye i składa im gratulacje z okazji narodzin ich drugiego dziecka. Państwo West byli w szoku, gdy książę William i księżna Kate zadzwonili do nich z gratulacjami i wysłali im kartkę z życzeniami. Są pod ogromnym wrażeniem.

Odebrać połączenie i usłyszeć głos swojej ulubionej gwiazdy? Bezcenne. Jeśli te informacje okażą się prawdziwe, na pewno Kim nie zapomni się nam nimi pochwalić. Czekamy na oficjalny komentarz celebrytki.

kim i kanye

Kim i Kanye odbierają telefony z gratulacjami

Księżna Kate w naszyjniku z Zary na premierze filmu "Mandela" (fot. ONS)

Księżna Kate zadzwoniła do Kim Kardashian

 

Czy podoba Ci się imię syna Kim Kardashian?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×