Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 21.11.2017

Lech Wałęsa spotka się z Kate i Williamem! „Od dawna byliśmy umówieni. Wszystko jest dopięte na ostatni guzik”

Lech Wałęsa spotka się z księżną Kate i księciem Williamem


Spotkanie Lecha Wałęsy z Kate i Williamem w Gdańsku

Już w poniedziałek powitamy w Polsce słynną parę książęcą Cambridge, księcia Williama i księżną Kate. Pierwszego dnia Kate i William będą w Warszawie, natomiast we wtorek wyruszą do Gdańska!

Para książęca swoją wtorkową wizytę na Wybrzeżu zacznie od Muzeum Stutthof w Sztutowie. Nie tylko zobaczą obozowe baraki, ale i spotkają się z byłymi więźniami. Po złożeniu kwiatów ruszą w drogę do Gdańska, gdzie mają się pojawić około godz. 15. Brytyjscy goście zobaczą Dwór Artusa i przespacerują się w pobliżu Fontanny Neptuna. Wówczas będą mieli okazję zdegustować tradycyjne polskie pierogi i likier Goldwasser. Obejrzą również pokaz obrabiania bursztynu. Kate i William odwiedzą też Teatr Szekspirowski, którego patronem jest Książę Walii.

Księżna Kate i książę William dostaną w Gdańsku prezenty! Wiemy jakie!

Lech Wałęsa o rozmowie z książęcą parą

Do tej niecodziennej wizyty z pewnością przygotowuje się również były prezydent Polski Lech Wałęsa, który w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku, będzie miał ogromną przyjemność spotkania się z Williamem i Kate!

Książę William i księżna Kate w towarzystwie Lecha Wałęsy zwiedzą wystawę prezentującą historię Solidarności i ruchów opozycyjnych, które doprowadziły do przemian demokratycznych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Od dawna byliśmy umówieni. Wszystko jest już chyba dopięte na ostatni guzik, żeby godnie ich tu przyjąć. Wiem już o czym będę z nimi rozmawiał, ale do tańca trzeba dwojga – powiedział dla TVN24 Lech Wałęsa.

Po wspólnym zwiedzaniu para książęca wraz z Wałęsą przejdzie przez historyczną Bramę Stoczni i złoży wieniec pod Pomnikiem Poległych Stoczniowców.

Potem ruszą w podróż do Warszawy.

Księżna Kate i książę William z dziećmi zatrzymają się w Polsce w… willi prezydenta! Wnętrza ociekają luksusem [GALERIA]

Księżna Kate na balu w Paryżu za ponad 15 tysięcy złotych

Księżna Kate i książę William spotkają się w Gdańsku z Lechem Wałęsą

Księżna Kate i Książę William na gali nagród BAFTA

Księżna Kate i książę William spotkają się w Gdańsku z Lechem Wałęsą

Lech Wałęsa i Dominika Kulczyk w Cannes 2017

Lech Wałęsa spotka się z Kate i Williamem w Gdańsku

Czy interesuje cię życie księżnej Kate?Komentarzy: 3


Gość | 20 lipca 2017, 06:47

Bo ten Bolek wszędzie się wepchnie, zawsze lubił robić dużo szumu wokół siebie.


jolka | 18 lipca 2017, 09:02

Typowe zachowanie po angielsku , wiedza ze zdradził kolegów ale dla poprawności politycznej to się spotkają no bo co ludzie na to powiedzą.


Gość | 18 lipca 2017, 08:59

Zupełnie nie rozumiem dlaczego para ksiazenca ma sie spotkac z kapusiem i donosicielem Wałesą i to jeszcze przed bramą stoczni Gdanskiej.

To zakrawa na jakąs ironię a moze nawet na prowokację.


Dodaj komentarz
×