Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 21.11.2017

To już pewne! Księżna Kate i książę William odwiedzą Polskę ze swoimi dziećmi!

Brytyjska rodzina królewska, coming out


Księżna Kate i książę William przyjadą do Polski z dziećmi!

Już wiemy, że Księżna Kate i książę William za kilkanaście dni pojawią się z wizytą w Polsce. Pierwszy raz informację o planowanej podróży do Polski Pałac Kensington podał w marcu tego roku. Potwierdził je wtedy prezydencki minister Krzysztof Szczerski.

Cieszę się na wizytę Księcia i Księżnej Cambridge w Polsce w lipcu. Wizyta pokazuje szczególną więź pomiędzy UK a Polską – napisał na Twitterze ambasador Wielkiej Brytanii w Polsce Jonathan Knott.

Kate i William będą miłymi gośćmi w Polsce, polska para prezydencka z przyjemnością przywita ich w naszym kraju w lipcu tego roku. Wizytę tę odczytujemy jako potwierdzenie serdecznych więzi między naszymi krajami i narodami. Naszą intencją jest, by pobyt pary książęcej połączył elementy wizyty oficjalnej i czas prywatny obu par – mówił minister Szczerski

Jak donosi Dailymail.com, wbrew temu, co można było przeczytać wcześniej, książęca para postanowiła zabrać ze sobą w podróż dwójkę dzieci: 4-letniego George’a oraz 2-letnią Charlotte!

Brytyjska para książęca o planowanej wizycie poinformowała w marcu na Twitterze. Wybierają się w 5-dniową podróż, która rozpocznie się 17 lipca w Warszawie, a zakończy 21 w Hamburgu. Z wizytą pojawią się także w Gdańsku, Berlinie oraz Heidelbergu. W stolicy Polski spotkają się z parą prezydencką.

Ale niespodzianka! Będziecie śledzić ich wizytę w Polsce?

Księżna Kate obcięła w włosy! W nowej fryzurze objęła posadę po królowej Elżbiecie II

Książę George, Księżna Kate, księżniczka Charlotte w Kanadzie

Książę George, Księżna Kate, księżniczka Charlotte

Księżna Kate jak wychowuje dzieci?

Księżna Kate z dziećmi

Książę George, Księżna Kate, księżniczka Charlotte w Kanadzie

Książę George, Księżna Kate, księżniczka Charlotte odwiedzą Polskę

 Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×