Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 20.04.2018

Księżna Camilla jest umierająca? Cała prawda o zdrowiu ukochanej księcia Karola!

Księżna Camilla i książę Karol mają nieślubne dziecko?


Księżna Camilla jest umierająca?

Wieści o śmiertelnej chorobie nowotworowej księżnej Camilli obiegły Wyspy i cały świat w ułamku sekundy. Brytyjskie tabloidy powołując się na „źródła z pałacu” oznajmiły, że wybrance księcia Karola zostało już niewiele czasu, a choroba postępuje bardzo agresywnie. Wedle tych rewelacji, księżnej zostało zaledwie kilka miesięcy życia i powoli zaczyna domykać swoje sprawy by w spokoju odsunąć się od życia publicznego i czekać na śmierć. Jaka jest prawda?

Skandal na szczytach władzy! Książę Karol i księżna Camilla mają nieślubne dziecko?!

Księżna niedawno pojawiła się na jednym z oficjalnych spotkań. Staranna fryzura, piękny makijaż, biżuteria przykuwająca wzrok, nienaganna stylizacja… Czy tak wygląda osoba stojąca nad grobem? Według fanów rodziny królewskiej, którzy na Twitterze i portalach społecznościowych szeroko dyskutują na temat ostatnich doniesień, plotki o chorobie są jedynie próbą uprzykrzenia księżnej życia. Od chwili gdy stało się jasne, że Karol porzucił księżną Dianę dla swojej miłości z lat młodzieńczych, Camilla była nieustannie prześladowana przez media.

Obwinia się ją między innymi o nieszczęśliwe życie Diany, o doprowadzenie do jej śmierci i o rozbicie rodziny dwóch małoletnich wtedy chłopców, którzy stracili matkę przez romans ojca z rozwódką. Choć z biegiem lat Camilla zyskała jako takie poparcie wśród poddanych, nigdy nie była przesadnie lubiana i nic nie zapowiada by miało się to zmienić. Sytuacja jest o tyle napięta, że książę Karol wciąż rozpatrywany jest jako główny pretendent do tronu po śmieci królowej Elżbiety II. Brytyjczycy nie wyobrażają sobie sytuacji, w której Camilla miałaby zastąpić obecnie panującą monarchinię na tronie Zjednoczonego Królestwa.

Czy plotki o jej rychłej śmierci to kolejna próba zdyskredytowania księżnej? Fani Camilli są przekonani, że to „nagonka ustawiona przez stawiającą ją w negatywnym świetle prasę”. A jak wam się wydaje?

Księżna Camilla zdradziła początki romansu z księciem Karolem! „Nie życzę tego najgorszemu wrogowi”

Księżna Camilla sprawiła przykrość Meghan Markle! Książę Harry jest wściekły

Księżna Camilla walczy z chorobą nowotworową?! Przerażające doniesienia z Wysp!

Śledzisz życie rodziny królewskiej?Komentarzy: 2


GośAnna,Arletta ,jan,Tomasz,Ewa,Krzysztof,Józef Wrocław 26 paź.2017 10:50ć | 26 października 2017, 10:50

NIECH KONA powoli i w bólach , za zmarnowanie życia pięknej i młodej księżnie Dianie i jej dzieciom


Gość | 25 października 2017, 17:11

Nie przepadam za tą Camilla i mam podobne zdanie jak jest opisane w tym artykule. Ale jakby chorowała to było by coś widać tak? A na tron to najlepiej któryś z młodych ksieciow


Dodaj komentarz
×