Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 24.02.2018

Księżna Kate jednak w ciąży? Ostatnie wystąpienie księcia Williama ma to potwierdzać

Książę William i księżna Kate 2017


Książę William bez Kate na oficjalnych uroczystościach

Książę William i księżna Kate zawsze razem biorą udział w oficjalnych wyjściach, imprezach i spotkaniach. William wybrał sobie idealną żonę, ponieważ Kate jest dystyngowana, skromna i wzbudza wielką sympatię wszystkich podwładnych Królowej Elżbiety II. Brytyjczycy kochają młodą księżną, jej styl, uśmiech i naturalność. Kate na początku nieco się krępowała, widać było, że aż taka rozpoznawalność ją onieśmiela, ale szybko przyzwyczaiła się do nowej roli i zyskała pewność siebie.

Tym bardziej dziwi, że Kate nie pojawiła się z Williamem na spotkaniu z organizacją SkillForce zajmującą się kształceniem charakteru dzieci. William objął swoim patronatem działalność, dlatego przyjechał, żeby wręczyć medale dla najmłodszych.

Kate zawsze lubiła spotkania z dziećmi i starała się brać w nich udział. Brytyjskie media od razu zaczęły snuć dwie teorie na temat jej nieobecności – albo to zasługa ciąży, o której ostatnio mówi się sporo, albo para ma ciche dni.

Mamy nadzieję, że z księżną Kate wszystko All Right i że niedługo znowu ją zobaczymy w pięknej sukience i z promiennym uśmiechem.

Zobacz: Przyjaciółka wyjawiła ciążowy sekret księżnej Kate! Szykuje się rewolucja, jakiej jeszcze nie było

Książę William na spotkaniu z dziećmi

Książę William na spotkaniu z dziećmi

Książę William na oficjalnym wystąpieniu bez Kate

Książę William na oficjalnym wystąpieniu bez Kate

Książę William z dziećmi

Książę William z dziećmi

Samotny książę William. Kate jest w ciąży?

Samotny książę William. Kate jest w ciąży?

Księżna Kate z dziećmi w Bucklebury

Księżna Kate jest w trzeciej ciąży?Komentarzy: 1


Gość | 3 marca 2017, 09:20

Ale wmawiacie ludziom głupoty. Wystarczy poczytać Daily Mail albo Mirror.com , by zobaczyć ile jest tam negatywnych komentarzy o ” uwielbianej” Kate. Wytykają jej , że oprócz machania ręką i uśmiechania się praktycznie nic robi.


Dodaj komentarz
×