Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 18.03.2018

O nie! Meghan Markle pakuje rzeczy w Ameryce, a książę Harry baluje z byłą!

Książę Harry zdradził Meghan Markle


Ksiażę Harry i Cressida Bonas razem na imprezie

Książę Harry przed związkiem z Meghan Markle zmieniał partnerki jak rękawiczki. Młodszy brat Williama nie ukrywał swojej fascynacji szczupłymi blondynkami i z takimi się spotykał – z niektórymi krócej, z niektórymi dłużej, jednak jedyną kobietą przed Meghan, o której wszyscy myśleli, że zostanie żoną niesfornego księcia była Cressida Bonas.

Trochę aktorka, trochę modelka usidliła księcia na prawie dwa lata, ale w 2014 para definitywnie się rozstała. Dziewczyna podobno bardzo to przeżyła – była zakochana, ale to Harry nie mógł się zdecydować na wspólną przyszłość. Cressida po rozstaniu bardzo cierpiała i wycofała się z życia publicznego.

Ostatnio o dziewczynie było ciut głośniej, kiedy niecały tydzień temu wrzuciła na swojego Instagrama enigmatyczną grafikę nawołującą do bycia miłym dla ludzi. Media dostrzegły w tym przytyk do Harry’ego. Chociaż grafika szybko zniknęła z konta blondynki, uwaga świata znowu się na niej skupi, ponieważ jak się okazuje kiedy Meghan spędza przedświąteczny czas z matką w Los Angeles i pakuje ostatnie rzeczy, które zabierze ze sobą do Londynu, Harry wybrał się na świąteczną imprezę, na której bawiła się również Cressida!

Był to koncert charytatywny Henry Van Straubenzee Memorial Fund, na którym zebrała się tam śmietanka brytyjskiej socjety. Bawiła tam również Pippa Matthews, siostra księżnej Kate. Nie wiadomo w jaki sposób i czy w ogóle Harry i Cressida przywitali się, zwłaszcza że przyszła ona z matką, jednak przypuszczamy, że bardziej niż zainteresowany swoją byłą Harry był stęskniony za narzeczoną!

Brytyjczycy niedowierzają! Książę Harry zaskoczył wyborem świadka na ślub z Meghan Markle!

Jest afera! Była dziewczyna księcia Harry’ego skomentowała jego zaręczyny z Meghan Markle! Jej zagadkowy wpis może namieszać!

 

Meghan Markle oczarowała na pierwszym oficjalnym wyjściu z księciem Harrym w płaszczu za dwa tysiące złotych! Wiemy gdzie go kupiła

Śledzisz życie rodziny królewskiej?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×