Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 24.03.2018

Przełomowy gest księcia Harry’ego! Meghan Markle została przez niego wyjątkowo wyróżniona

Kim jest dziewczyna księcia Harry'ego - Meghan Markle? Wikipedia, fotki 2016, kto to, życie prywatne


Książę Harry traktuje Meghan Markle bardzo poważnie

Od jakiegoś czasu wszyscy z zapartym tchem śledzą doniesienia o nowej wybrance księcia Harry’ego. Brytyjski monarcha jest oczarowany amerykańską aktorką Meghan Markle i próbuje jej udowodnić, że tym razem z jego strony to coś poważnego. W ramach udowadniania swoich poważnych zamiarów Harry planuje zabrać Meghan na grób swojej matki – księżnej Diany. Minęło sześć miesięcy od kiedy brytyjski książę i amerykańska aktorka zaczęli się spotykać i Harry chce ze wszystkich sił pokazać Meghan, że traktuje ich znajomość naprawdę poważnie.

Diana to wielka część życia obydwu książąt, zawsze była i będzie. Harry już mówił Meghan, ze chciałby ja zabrać na grób matki, który i dla niego, i dla Williama jest bardzo ważnym miejscem. (…) Ich znajomość jest bardzo poważna. Codziennie rozmawiają przez telefon i Harry często lata do Toronto, żeby z nią pobyć. Zaręczyny zdecydowanie majaczą na horyzoncie!

Trzymamy kciuki za romantycznego księcia, uroczą amerykańską aktorkę i ten mezalians!

Zobacz: W tym roku mija 19. rocznica śmierci księżnej Diany. Przypominamy fakty z życia królowej ludzkich serc i archiwalne zdjęcia

Księżna Diana i książę Harry, 1985 r. (fot. East News)

Księżna Diana i książę Harry, 1985 r. (fot. East News)

Meghan Markle - nowa dziewczyna księcia Harry'ego

Meghan Markle – nowa dziewczyna księcia Harry’egoKomentarzy: 0


Dodaj komentarz
×