Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 22.03.2018

Książę Harry skomentował ciążę Kate! W jakim stanie jest księżna?

Księżna Kate i książę Harry


Książę Harry o ciąży księżnej Kate

Oficjalne oświadczenie Pałacu Kensington, w którym potwierdzono krążące od dłuższego czasu plotki o tym, że księżna Kate jest w trzeciej ciąży, wywołały burze we wszystkich światowych mediach. Kolejne royal baby to kolejny powód do świętowania. Brytyjczycy nie ograniczają się w wyrażaniu radości, wiec ruszyła już produkcja gadżetów, bukmacherzy obstawiają imię bobasa, a niektórzy wywieszają w oknach flagę.

Książę Harry, który kiedyś był czarną owcą w rodzinie ze względu na swoje umiłowanie rozrywki i kobiet, dzisiaj jest już statecznym, zakochanym 30-latkiem, który uwielbia swoją bratową i często to podkreśla. Nic dziwnego, że ostatnie wieści zachwyciły Harry’ego:

To fantastyczna, wspaniała wiadomość. Bardzo się z tego cieszę. Nie widziałam się z nią jakiś czas, ale myślę, że wszystko u niej okej – powiedział podekscytowany Harry reporterom

My też się cieszymy i gratulujemy serdecznie!

Królowa Elżbieta II zataiła informacje o śmierci księżnej Diany! Jak ukrywała tragiczną informację przed Williamem i Harrym? „Królestwo sprawiało wrażenie, jakby oszalało”

Księżna Kate zaszła w ciążę w Polsce?

Księżna Kate zaszła w ciążę w Polsce?

Książę Harry i księżna Kate szykują rewolucję na dworze królewskim

Książę Harry i księżna Kate szykują rewolucję na dworze królewskim

ons.pl

Książę Harry

Czy William i Kate do siebie pasują?Komentarzy: 1


Gość | 5 września 2017, 17:51

co za głupoty, widzieli sie na rocznicy smierci Diany, a dodatkowo chyba Harry zmienił płeć.


Dodaj komentarz
×