Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 24.03.2018

Meghan Markle i książę Harry już po zaręczynach? Są na to dowody

Meghan Markle znika z mediów. Książę Harry


Książę Harry i Meghan Markle zaręczyli się

Książę Harry i aktorka Meghan Markle są w sobie zakochani do szaleństwa i jak niektórzy przypuszczają – już zaręczeni! Ich relacja od początku budziła mnóstwo emocji, bowiem niestały w uczuciach książę w końcu znalazł kogoś przy kim się ustatkował. Co więcej, wybranka nie jest skromną i potulną Brytyjką, tylko grającą w serialu w rozbieranych scenach Amerykanką.

Tak jak William, książę Karol czy nawet królowa Elżbieta II zaakceptowali wybrankę Harry’ego, tak samo cała Wielka Brytania cieszy się szczęściem księcia i czeka na oficjalne potwierdzenie zaręczyn pary. Portal E!Online przeanalizował ich poczynania i wysnuł dosyć daleko idący wniosek, że Meghan już powiedziała „tak”.

Za deklarację przynależności do rodziny królewskiej można uznać obecność Meghan na ostatnim meczu polo, gdzie grał Harry. Warto dodać, że w tym samym czasie miał miejsce baby shower Sereny Williams, z którą Markle się przyjaźni, lecz aktorka wybrała mecz, na którym roiło się od prasy, oficjeli i publiczności – relacjonuje serwis

Dodatkowo Harry stara się stworzyć Meghan jak najbardziej przyjazne warunki w Wielkiej Brytanii i to do tego stopnia, że rozeźlona Camilla Parker-Bowels jasno powiedziała, że nie podoba się jej pośpiech i łatwość z jaką Meghan wchodzi do rodziny królewskiej.

Ale to będzie piękny ślub…

Zobacz: Paparazzi przyłapali Meghan Markle i księcia Harry’ego w intymnej sytuacji! To ich pierwsze wspólne zdjęcia. Zrobiło się gorąco

Meghan Markle i książe Harry pierwsze wspólne zdjęcia

Meghan Markle i książe Harry pierwsze wspólne zdjęcia

Meghan Markle całuje się z księciem Harrym

Meghan Markle całuje się z księciem Harrym

Meghan Markle czy księżna Kate? Która ładniejsza?Komentarzy: 1


Gość | 11 maja 2017, 03:41

Fajna para. Harry seksowny , a ona ma to COś , stanowi dużą konkurencję dla Kate.


Dodaj komentarz
×