Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 19.04.2018

W takiej odsłonie dawno ich nie widzieliśmy! Sportowy płaszczyk Meghan Markle oraz czaderska bluza księcia Harry’ego to mistrzostwo świata!Książę Harry i Meghan Markle na próbach do Invictus Games

Fani brytyjskiej rodziny królewskiej, z ogromnym podnieceniem odliczają dni do zbliżającego się wielkimi krokami spektakularnego ślubu księcia Harry’ego i Meghan Markle. Przyszli małżonkowie robią co mogą, aby do maja maksymalnie podkręcić swoją popularność. W tym celu ochoczo zaliczają liczne okazjonalne imprezy. Tym razem  książę Harry i jego piękna amerykańska narzeczona, wybrali się na brytyjskie próby przed zawodami Invictus Games.

Dodajmy, że tajemniczo brzmiące Invictus Games, to jedyne międzynarodowe zawody sportowe organizowane dla rannych i chorych żołnierzy oraz kobiet, służących w brytyjskiej armii, jak również weteranów. Inicjatorem tych przedziwnych zawodów jest książę Harry, który pragnie wypromować rehabilitację, zrozumienie, tolerancję oraz szacunek do wszystkich ludzi.

Warto podkreślić, że Igrzyska Invictus w 2018 odbędą się w Sydney w październiku. Pojawi się na nich ponad 500 zawodników z 18 krajów. Sportowcy zmierzą się w 11 dyscyplinach. Sydney będzie już czwartym miastem  Invictus Games. Wczesniej był Londyn, Orlando oraz Toronto. Książę Harry z Maghan Markle z wielką uwagą obserwowali brytyjskie próby. Przez większość czasu, przyszli małżonkowie byli do siebie romantycznie przytuleni!

Meghan na wydarzenie sportowe wybrała praktyczny, klasyczny płaszcz w odpowiednio dobranym kolorze Khaki. Spod jej płaszcza wystawała czarna koszulka polo zdobiona żółtą lamówką na kołnierzyku, do tego zestawu dobrała czarne dopasowane spodnie oraz sportowe czarne obuwie. Książę Harry natomiast postawił na maksymalny luz, pojawił się bowiem w granatowej sportowej bluzie z kapturem, wykończonej żółtymi ozdobnymi zamkami.

Meghan jak zawsze wyglądała zachwycająco!

 

Meghan Markle zostanie drugą księżną Dianą? To niewiarygodne jak bardzo są do siebie podobne!

Już wiadomo co księżna Kate założy na ślub Meghan Markle i księcia Harry’ego! Elegancja na najwyższym poziomie

 

Meghan Markle chce wyglądać jak księżna Kate, ale znowu coś poszło nie tak. Ostatnia stylizacja rozczarowała fanów

 

Czy Meghan Markle i książę Harry pasują do siebie?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×