Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 24.03.2018

Włamanie w szkole księcia George’a! Jest oficjalny komentarz Pałacu Kensington!

Włamanie w szkole księcia George'a


Próba włamania do szkoły księcia George’a

Książę George zaledwie tydzień temu rozpoczął edukację w Thomas’s Battersea na południu Londynu, a jego życiem już zdążyło zatrząść niebezpieczne wydarzenie. Jak donoszą brytyjskie media, 13 września 40-letnia kobieta próbowała włamać się do placówki! Co dokładnie zaszło? Pojawił się komentarz pałacu Kensington.

Speszony książę George i jego pierwszy dzień w szkole! Urocze zdjęcia

Daily Mail twierdzi, że do włamania doszło w trakcie trwania zajęć lekcyjnych – nieznajoma kobieta próbowała włamać się do szkoły, gdy dzieci miały zajęcia. Na szczęście włamywaczkę szybko zlokalizowano, a wezwane służby pojmały ją i aresztowały. Ponad to londyńska policja zapewniła, że przeprowadzi gruntowny test zabezpieczeń, którymi objęto szkołę i upewni się, że nikt niepożądany nie dostanie się do środka. Bezpieczeństwo dzieci, a zwłaszcza przyszłego następcy tronu jest w końcu priorytetem. Co na to pałac?

Wiemy o incydencie, ale nie będziemy go komentować – oznajmił rzecznik rodziny królewskiej

Anglicy są bardzo zaniepokojeni tym wydarzeniem. Zaledwie kilka dni wcześniej jedna z obywatelek udostępniła film, na którym widać jak porusza się po szkole małego księcia bez najmniejszego problemu, nie wzbudzając niczyich podejrzeń czy pytań o cel wizyty. Poddani królowej Elżbiety II boją się, że placówka nie zapewnia przyszłemu królowi odpowiedniej opieki i należytej ochrony.

Wielkie poruszenie! Książę George ma już 4 lata, a nadal nie wybrano mu przydomka

Książę George - pierwszy dzień w szkole

Książę George – pierwszy dzień w szkole

Książę George - pierwszy dzień w szkole

Książę George – pierwszy dzień w szkole

 

 

 

Śledzisz życie rodziny królewskiej?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×