Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 24.03.2018

Książę George ma już swój ulubiony film!

Książę George skończył cztery lata!


Książę William zdradził tytuł ulubionej bajki księcia George’a

Fenomen brytyjskiej rodziny królewskiej w Wielkiej Brytanii i na świecie nie przestaje zadziwiać. Dynastia Windsorów jest najpopularniejszą i najbardziej lubianą rodziną od niepamiętnych czasów i nic nie wskazuje na to, by szybko miało się to zmienić. Sweterek księżniczki Charlotte zniknął ze sklepów w zatrważającym tempie, księżna Diana 20 lat po śmierci wciąż jest tak popularna jak za życia, a kobiety chcą wyglądać jak księżna Kate. Nic dziwnego, że wszystkie, nawet najdrobniejsze informacje z życia członków królewskiego klanu są tak pożądane. Tym razem padło na księcia George’a!

Książę George ma już dosyć szkoły? Książę William zwierzył się z problemów z dzieckiem!

Mały następca tronu, który w tym roku po raz pierwszy poszedł do szkoły, wzbudza spore zainteresowanie. Buty, w których przekroczył próg placówki edukacyjnej sprzedawały się jak świeże bułeczki, podobnie było z pasiastym sweterkiem, w który ubrano go niegdyś do zdjęć. Czy ten sam los spotka ulubioną bajkę księcia?

Książę William podczas jednego z charytatywnych wydarzeń, w których ostatnio wziął udział, wyjawił jaka jest ulubiona animacja jego pierworodnego. Zapytany o to przez towarzyszące mu dzieci odparł ze śmiechem:

Wprost uwielbia Króla Lwa. Widział go już kilka razy! – wyznał książę

Zapewne tak jak główny bohater bajki „strasznie już być królem chce” 🙂

Speszony książę George i jego pierwszy dzień w szkole! Urocze zdjęcia

Książę George skończył cztery lata!

Książę George skończył cztery lata!

Książę George - pierwszy dzień w szkole

Książę George – pierwszy dzień w szkole

Książę George popłakał się na ślubie Pippy Middleton

Książę George popłakał się na ślubie Pippy Middleton

Śledzisz życie rodziny królewskiej?Komentarzy: 1


Mirellka2P | 25 października 2017, 11:03

Musze sie wam pochwalic w koncu zrzucilam wage – 8 kilo. Przewalilam chyba caly polski internet zeby znalezc cos na odchudzanie i znalazlam. Wygoglujcie sobie: ranking srodkow odchudzajacych xxally


Dodaj komentarz
×