Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 20.02.2018

Książę George obchodzi urodziny. Wielka orkiestra zagrała „Sto lat” na cześć małego Jerzyka [wideo]

Oficjalne zdjęcie z 2 urodzin księcia George'a Jerzego


Syn Williama i Kate kończy 2 lata!

Happy Birthday dla księcia George’a w wykonaniu Gwardii Narodowej to dziś najpopularniejsze wideo w sieci. Książę Jerzy obchodzi swoje drugie urodziny i z tej okazji grenadierzy wykonali dla niego „Sto lat”. Kilka dni temu Pałac Kensington pochwalił się zdjęciami z urodzin. Autorem zdjęć  jest oczywiście nadworny fotograf rodziny królewskiej, Mario Testino.

Zobacz:  Rodzina Królewska pokazała oficjalne zdjęcie z okazji 2. urodzin księcia George’a. „Oddaje ono bardzo szczęśliwy moment”[wideo]

Oczywiście nie obyło się bez przyjęcia. Księżna Kate i jej pomocnice zorganizowały kinder-bal, na który zaprosiły 12 dzieci. Przyjęcie odbyło się w Anmer Hall w Norfolk. Książę Karol i księżna Camilla nie byli obecni ze względu na obowiązki zawodowe. Książę William pomagał w przygotowaniach. Na uroczystości nie zabrakło… 94-letniego pradziadka małego Jerzyka, księcia Filipa.

Książę George urodził się 22 lipca. By uczcić to święto dzwony zabiły w opactwie Westminster, które odzywają się tylko na specjalne okazje. Ta niewątpliwie taką była.

Zobaczcie brytyjska Gwardię Narodową, która wykonuje Happy Birthday dla księcia George’a.Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×