Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 18.12.2017

Krzysztof Rutkowski skompromitował Maję Pilch – ale ona broni swojego królewicza jak lwica!

rutk


Detektyw Rutkowski ośmieszył swoją narzeczoną w telewizji

Ostatnio Krzysztof Rutkowski w programie Kossakowski. Być jak… wyznał szczerze, że zamierza odejść od swojej ukochanej Mai Pilch. Jednak narzeczona najwyraźniej nie ma z tym problemu i broni swojego królewicza jak lwica. Przypomnijmy, że Rutkowski od kilku lat związany jest z Pilch, z którą ma syna. Słynny detektyw w programie Przemka Kossakowskiego wyznał, że narzeczona jest o niego zazdrosna i ma do niego pretensje o inne kobiety. Na wizji zdradził nawet, że zamierza od niej odejść.

Powiedziałem: Jeżeli ty nie zmienisz pewnych zachowań, to ja odejdę. Jeżeli masz tylko żal, który jest wynikiem zdjęcia, że tu byłaś w ciąży, a ja byłem wtedy widziany z tą… To tkwi w tobie – wyznał.

Ukochana Maja Plich również uczestniczyła w nagraniach programu, ale akurat przy tych wyznaniach Rutkowski był sam.

Sytuacja z Mają w tym momencie… zaczyna dobiegać do takiego etapu, być może końcowego… – powiedział zmieszany.

Maja jednak nie miała nic przeciwko takim wyznaniom narzeczonego. Tuż po nagraniu dodała zdjęcie dokumentujące wizytę na planie programu Kossakowskiego, a następnie udzieliła wywiadu, w którym stwierdziła, że wypowiedź Rutkowskiego została zmanipulowana.

Wypowiedź Krzysztofa w programie „Kossakowski. Być jak…” przedstawiono w taki sposób, żeby wzbudzić niezdrową sensację, a nie przedstawić stan faktyczny. Dla tych, którzy ucieszyliby się z naszego rozstania, mam złą wiadomość: z każdym dniem kochamy się z Krzysztofem coraz mocniej, a kłody rzucone nam pod nogi tylko cementują nasz związek – powiedziała w rozmowie z Twoim Imperium

Pilch wyznała również, że detektyw przy jej boku bardzo się zmienił i nie rozgląda się już za kobietami.

Codziennie nad nim pracuję. Śmieję się, że za pięć, dziesięć lat będzie ideałem mężczyzny. Najważniejsze, że jesteśmy szczęśliwi, że się kochamy, wspieramy

Pamiętamy, że Rutkowski oświadczył się Mai na wizji, w programie Skandaliści. Czy zatem zmysłowa Plich nadal chce zostać jego czwartą żoną?

Nigdy nie będę żoną numer cztery. Krzysztof zawsze mi powtarza, że jestem dla niego numerem jeden. Jeśli zaś chodzi o nasz ślub, to marzy mi się, żeby to był dzień tylko dla nas dwojga, uwieczniony na pięknych fotografiach – powiedziała.

Zatem lekko czujemy się zasmuceni informacją o ślubie bez obecności mediów. Na pocieszenie Maja i Krzysztof Rutkowski zareklamowali najnowszy wywiad detektywa na Instagramie.

 Są takie dni, podczas których lepiej milczeć niż mówić. Są takie dni, w których złe emocje biorą górę nad sercem i miłością. Nastaje w końcu taki dzień, że trzeba przeprosić za głupie, raniące słowa, za niepotrzebny ból i łzy. Wystarczy wtedy powiedzieć – kocham i przepraszam – wyznał detektyw

Jakie to romantyczne!

Narzeczona Krzysztofa Rutkowskiego pozuje w bikini. Nic dziwnego, że się w niej zakochał

 

Roznegliżowana, wijąca się na piasku partnerka Krzysztofa Rutkowskiego kusi ciałem! Co za odważna fotka!

 

Krzysztof Rutkowski rozstał się z seksowną Mają Pilch?! Detektyw wyjawił całą prawdę!

Lubisz Krzysztofa Rutkowskiego?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×