Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 20.11.2017

Krzysztof Rutkowski rzuca mocne oskarżenia pod adresem wybitnego polskiego sportowca!

Krzysztof Rutkowski


Rutkowski wytoczył swoje działa pod adresem Leszka Kuzaja

Krzysztof Rutkowski twierdzi, że były wybitny polski kierowca rajdowy Leszek Kuzaj może być powiązany ze zorganizowaną grupą przestępczą wyłudzającą podatek VAT przy sprowadzaniu i sprzedaży luksusowych aut. Mistrz Polski jak do tej pory odmówił komentarza na te zaskakujące, oskarżające go zarzuty.

Krzysztof Rutkowski pod ostrzałem brytyjskiej krytyki. Sprawa dotyczy śmierci Magdaleny Żuk

Według mężczyzny, który zgłosił się do Rutkowskiego, świadka Krzysztofa B., osoby powiązane z firmą Leszka Kuzaja kupowały za pomocą tzw. słupów (osób bezdomnych, a co za tym idzie, nieuchwytnych i niewypłacalnych) drogie auta kosztujące od 50 do 300 tys. euro. Pojazdy miały trafiać do Polski za cenę netto, następnie były one sprzedawane do salonów, których właściciele nie mieli pojęcia o procederze.

Jeśli auto kosztowało 100 tysięcy euro, to zarobek na nim wynosił 23 tys., czyli ponad 80 tysięcy złotych, bo VAT to 23 procent – zaznaczył w rozmowie z WP SportoweFakty Krzysztof Rutkowski.

Jaka jest skala tego procederu?

W ciągu roku dotyczył on około 200 aut kosztujących od 50 do 300 tysięcy euro. Dysponujemy dowodami, mamy też świadka, który składa aktualnie zeznania na policji. Ja już przekazałem odpowiednie informacje do Centralnego Biura Śledczego Policji. Dotyczy to zarządu w Krakowie i Warszawie – dodał Rutkowski

Czekamy zatem na kolejne sensacje, a przede wszystkim na komentarz Leszka Kuzaja.

Narzeczona Krzysztofa Rutkowskiego zachwycona jego talentem wokalnym: „Krzysztof jest konkurencją dla wielu polskich, a także światowych artystów” [WIDEO]

Krzysztof Rutkowski ze swoją narzeczoną Maja Plich - Gala Gwiazd 2017

Krzysztof Rutkowski oskarża Leszka Kuzaja

Krzysztof Rutkowski rzuca mocne oskarżenia pod adresem Leszka Kuzaja

 Leszek  Kuzaj z żoną

Krzysztof Rutkowski rzuca mocne oskarżenia pod adresem Leszka Kuzaja

Krzysztof Rutkowski rzuca mocne oskarżenia pod adresem Leszka Kuzaja

 

 

Lubisz Krzysztofa Rutkowskiego?Komentarzy: 5


Gość | 28 lipca 2017, 05:42

O tym temacie już gdzieś słyszałem.Kilka osób już o tym gdzieś wspominało nieoficjalnie .To była taka „tajemnica poliszynela” tylko nikt oficjalnie nie chciał o tym mówić pewnie dlatego że nikt nie miał mocnych dowodów.Skoro Rutkowski się zdecydował to pewnie je ma.Nie sądzę żeby rzucał słowa na wiatr ponieważ w przypadku braku dowodów mógłby źle skończyć.Ciekaw jestem jak się to zakończy i z kim zadarł Kuzaj .Pewnie z kimś bardzo mocnym .


Gośćasa | 27 lipca 2017, 10:56

jak tak twierdzi widocznie tak jest , gdzie jest CBA mafia w polsce ma sie dobrze kasta nie zamyka, tylko jeszcze ulaskawia twierdza, ze nie ma powodu by areszt stosowac no i dzieje sie w tym kraju same barbarzynstwo okradanie panstwa , prezydent zawtowal kaste, a kasta bedzie chulaj dusza i robila co chciala ! zle , to wrozy polsce i polakom, mlodzi ludzie nie zdaja sobie sprawy , ze kiedys moga tez byc skrzywdzeni przez kaste, ale beda pozniej plakac , a wtedy juz bedzie zapozno


Gość | 27 lipca 2017, 10:46

Też nie lubię Rutkowskiego ale w tej sprawie chyba ma 100% racji.


Gość | 27 lipca 2017, 09:28

To totalny debil aktor marny, nie udał sie jako policjant a już jako pseudetektyw poniósł totalnie porażkę, wstyd żenada, że jeszcze nie siedzi w pudle to dziwne, jako były gliniarz jakbym go spotkał naplul bym mu w twarz, tym bardziej za sprawę Magdaleny Z.


Gość | 27 lipca 2017, 04:07

Staremu alkoholikowi sie poprzewracalo w tej kwadratowej glowie


Dodaj komentarz
×