Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 19.04.2018

Edyta Górniak jeszcze tego nie wie, ale wkrótce odwiedzi ją… Wiedzieliście, że się przyjaźnią?

Edyta Górniak Krzysztof Ibisz w USA


Krzysztof Ibisz odwiedzi Edytę Górniak w Hollywood

Edyta Górniak w Dzień Dobry TVN, podczas rozmowy z Agnieszką Jastrzębską, opowiedziała o azylu jakim jest dla niej życie za oceanem. Gwiazda w Hollywood może pozwolić sobie na spokojny tryb życia, nie ma za sobą „ogona” paparazzi i nikt nie zaczepia jej np. podczas zakupów w warzywniaku. Chociaż gwiazda jeszcze tego nie wie, wkrótce czeka ją miła niespodzianka. Wizytę artystce planuje złożyć Krzysztof Ibisz.

Dziennikarz w rozmowie z Faktem przyznał, że w czerwcu leci na urlop do Hollywood. Gdy tylko będzie na miejscu, zapowiada spotkać się z Edytą.

Myślę, że jak tylko pojadę do Hollywood, a zamierzam wybrać się tam w czerwcu, to zapukam do drzwi Edyty Górniak. Poproszę, żeby mi opowiedziała, jak sobie radzi w Los Angeles, czyli w najtrudniejszym dla show-biznesu miejscu

Duet miał okazję nawiązać przyjacielską relację na planie Jak oni śpiewają? Edyta była jedną z jurorek oceniających wokalne popisy aktorów. Chociaż od czasu emisji ostatniego sezonu show minęło już osiem lat (jak ten czas szybko leci…!), to Górniak i Ibisz wciąż pałają do siebie sympatią.

Zobacz: Edyta Górniak promuje lakiery do paznokci w zielonej sukience polskiej marki. Dodatki kosztowały fortunę, ale i tak najciekawszy jest dół stylizacji

Edyta Górniak i Krzysztof Ibisz polubili się przy okazji Jak oni śpiewają?

Edyta Górniak i Krzysztof Ibisz polubili się przy okazji Jak oni śpiewają?

Krzysztof Ibisz leci na wakacje do Edyty Górniak

Krzysztof Ibisz leci na wakacje do Edyty Górniak

Edyta Górniak i Krzysztof Ibisz w Jak oni śpiewają?

Edyta Górniak i Krzysztof Ibisz w Jak oni śpiewają?

Czy lubisz Edytę Górniak?Komentarzy: 2


Gość | 12 marca 2017, 01:47

Jak posuwasz jak krzys to gej???


Gość | 11 marca 2017, 19:08

Przeciez to jej byly posuwacz.


Dodaj komentarz
×