Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 17.12.2017

Kolejny kryzys w związku Angeliny Jolie i Brada Pitta? Aktor odnowił kontakty z Jennifer Aniston!

Brad Pitt skontaktował się z Jennifer Aniston


Brad Pitt skontaktował się z Jennifer Aniston

W ciągu ostatnich miesięcy zagraniczne media spekulowały o kryzysie w związku Brada Pitta i Angeliny Jolie. Powodem tego miał być romans aktora z francuską artystką, Marion Cottilard. Mówiono nawet, że małżeństwo słynnej hollywoodzkiej pary przejdzie niebawem do historii. Z czasem okazało się jednak, że Angelina i Brad dali sobie drugą szansę. Na potwierdzenie tego kupili willę na Majorce wartą 4 miliony dolarów.

Zobacz: Szok! Brad Pitt ma romans! Z kim zdradza Angelinę?

Tymczasem tabloidy zza wielkiego oceanu poinformowały dzisiaj, że między tą dwójką znowu doszło do awantury. Tym razem powodem kłótni nie była Marion, lecz… Jennifer Aniston! Aktor odezwał się do byłej żony, żeby złozyc jej kondolencje z powodu śmierci mamy:

Brad mimochodem wspomniał o tym, że złożył Jennifer kondolencje po śmierci jej mamy. Nie przypuszczał, że zrobi to na Angelinie takie wrażenie. Jego żona wybuchła. Jeszcze nigdy nie mieli takiej awantury – czytamy w  InTouch.

Przypomnijmy, że Jennifer i Brad zaczęli spotykać się ze sobą w 1998 roku. Dwa lata później zakochani pobrali się w Malibu. W 2005 roku para rozstała się, a aktor związał się z Angeliną Jolie, którą poznał na planie filmu Pan i Pani Smith.

Myślicie, że Angelina ma powody do zazdrości?

Jennifer Aniston opowiedziała jak wygląda jej menu

Brad Pitt skontaktował się z Jennifer Aniston

5 November 2015 - Hollywood, California - Angelina Jolie Pitt, Brad Pitt. AFI FEST 2015 - "By The Sea" Premiere held at the TCL Chinese Theatre. CAP/ADM/BP ©BP/ADM/Capital Pictures

Brad Pitt skontaktował się z Jennifer Aniston

Lubisz czytać o związkach osób znanych?Komentarzy: 1


Gość | 7 lipca 2016, 19:50

mam nadzieję, że jolie dostanie to na co zasługuje


Dodaj komentarz
×