Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.03.2018

Wytworna impreza w pałacu Buckingham! Byli wszyscy – Karol z Camillą, Harry z Meghan, Kate z Williamem… Co tam się działo!

Królowa Elżbieta II alkohol


Impreza świąteczna w Pałacu Buckingham

Święta to szczególny czas z wielu powodów – nadciąga nowy rok, (w założeniu) pada śnieg, atmosfera jest uroczysta i nieco podniosła, wszyscy wymieniają się przepisami, kupują prezenty i spotykają na okolicznościowych „śledzikach”. W rodzinie królewskiej może nikt sam nie piecze pierników, a przy kupowaniu prezentów nie zwraca się uwagi na ceny, jednak „royalsi” tak jak wszyscy spotykają się na różnych mniejszych lub większych przedświątecznych imprezach.

Jedna z najbardziej znanych i ekskluzywnych jest późny lunch świąteczny wyprawiany przez Królową Elżbietę przed samym Bożym Narodzeniem. Kameralne spotkanie dla członków rodziny królewskiej i ich małżonków odbywa się w pałacu Buckingham. Po przyjęciu Elżbieta wyjeżdża do posiadłości Sandringham i wraca dopiero po świętach.

Przedświąteczny lunch Elżbiety odbył się wczoraj, pojawili się na nim wszyscy – Karol z Camillą, William i Kate z dziećmi i oczywiście książę Harry z ukochaną, która według obowiązujących zasad nie powinna (jako nie-żona) brać udziału w spotkaniu. Na szczęście dla Meghan, została bardzo ciepło powitana przez Elżbietę, która nagina dla niej czasami poszczególne zasady protokołu.

Chcielibyście wpaść na świąteczny lunch do pałacu Buckingham?

Królowa Elżbieta II skończyła z super prezentami dla pracowników! Przerwała wieloletnią tradycję i w tym roku wręczyła tylko…

Meghan Markle czeka prawdziwa szkoła życia. Oto najbardziej koszmarne zasady etykiety, którym musi stawić czoła przyszła księżna

W rodzinie królewskiej stanęła bardzo skromna choinka, ale nie to jest najdziwniejsze. Królowa Elżbieta II zaskoczyła czymś jeszcze! To tak można?

Czy duża rodzina to fajna sprawa?Komentarzy: 1


Gość | 22 grudnia 2017, 17:20

Zlepek zdjęć z wielu okazji


Dodaj komentarz
×