Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 22.03.2018

Królowa Elżbieta II skończyła z super prezentami dla pracowników! Przerwała wieloletnią tradycję i w tym roku wręczyła tylko…

Królowa Elżbieta II zdjęcie


Królowa Elżbieta II dała swoim pracownikom prezenty z supermarketu

Zgodnie z tradycją brytyjskiego pałacu, co roku w okresie świątecznym wszyscy pracownicy królowej Elżbiety II otrzymują prezenty. Z pewnością nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że monarchini zleciła dokonanie zakupów w… Tesco!

W Pałacu pracuje blisko 1500 osób i zgodnie ze zwyczajem zapoczątkowanym przez Jerzego V, czyli pradziadka Elżbiety II, każda z tych osób ma otrzymać pudding. Jest to pierwszy raz, kiedy zakupy były zrobione w supermarkecie i zastąpiły pochodzące do tej pory puddingi z Harrodsa i Fortnum&Mason.

Najwyraźniej królowa Elżbieta II postanowiła zadbać o finanse Zjednoczonego Królestwa. Przypomnijmy, że już za kilka miesięcy ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle. A zgodnie z doniesieniami, suknia przyszłej żony Harry’ego może kosztować nawet pół miliona dolarów!

Oprócz puddingu z Tesco, pracownicy królowej Elżbiety II otrzymają również specjalny voucher na zakupy w supermarkecie.

Fajny prezent?

Gorące fotki Meghan Markle trafiły do sieci! Królowa Elżbieta II dostanie zawału jak to zobaczy!

Książę doczekał się nowego portretu! Te wnętrza pałacu Buckingham robią piorunujące wrażenie!

Nie ma wyjątków! Nawet ciężarna księżna Kate będzie musiała dostosować się do surowej zasady królowej Elżbiety II na ślubie Harry’ego!

Czy byłeś/aś w Wielkiej Brytanii?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×