Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

To już oficjalne! Królowa Elżbieta przechodzi na emeryturę! Kto przejmie jej obowiązki? Nie uwierzycie!

Królowa Elżbieta II tajemnice ciekawostki


Królowa Elżbieta II i książę Filip rezygnują z publicznych obowiązków

Nic nie może wiecznie trwać – nawet rządy uwielbianej królowej Elżbiety II, która jest najdłużej panującą monarchinią w historii Wielkiej Brytanii. Choć królowa aktywnie uczestniczyła w życiu narodu, brała udział w politycznych dysputach i oficjalnych spotkaniach, wiek zaczyna odciskać na niej swoje piętno. Ostatnio monarchini wywołała zamieszanie oznajmiając, że podczas corocznego, uroczystego składania hołdu przed grobem Nieznanego Żołnierza wieniec poniesie nie ona sama wraz z małżonkiem, a książę Karol i książę William z księżną Kate.

Okazuje się, że nie jest to pierwszy raz gdy królewska para „wyręcza” się młodszym pokoleniem. Od kilku miesięcy królowa przekazuje swoje obowiązki w ręce wnuków i syna, coraz częściej decydując się na stanie z boku lub odpoczynek w zaciszu pałacu Buckingham. Towarzyszy jej książę Filip, który już od jakiegoś czasu oficjalnie jest na emeryturze.

W pałacu mówi się, że choć królowa nie abdykuje, niemal wszystkie swoje królewskie obowiązki przekazała już w ręce księcia Karola i jego synów. Jeśli się nad tym zastanowić, zarówno William jak i książę Harry są ostatnio niezwykle aktywni w sferze publicznej.

Myślicie, że podupadła na zdrowiu?

Królowa Elżbieta II je prawie wszystko oprócz tego jednego składnika! Przez to z jej menu wyeliminowano wszystkie dania z najpopularniejszej kuchni świata!

Królowa Elżbieta II dopuściła się poważnego oszustwa! Dziennikarze dotarli do dokumentów!

Królowa Elżbieta II podupadła na zdrowiu? Niepokojące wieści z Wielkiej Brytanii!

Śledzisz życie rodziny królewskiej?Komentarzy: 1


Gość | 15 listopada 2017, 06:43

nagroda za najbardziej debilny tytul artykulu trafia do autora tego tekstu


Dodaj komentarz
×