Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 14.12.2017

Szykuje się skandal! Wypłynęły nieznane szokujące fakty z życia królowej Elżbiety i księcia Filipa!

Książę Filip i królowa Elżbieta II


Nieznane fakty z życia królowej Elżbiety i księcia Filipa- para królewska na okładce People

 

Od wielu lat ogólnie wiadomo, że małżeństwo królowej Elżbiety i księcia Filipa odbiega od ideału. Spekulacje o niewłaściwym zachowaniu męża monarchini nie milkną nawet po latach. Z okazji 70 rocznicy ich ślubu magazyn People przedstawia nieznaną historię związku tej słynnej pary.

 

 People przygotował specjalne wydanie, które jest poświęcone wyłącznie rocznicy ślubu królowej Elżbiety i księcia Filipa. Na okładce magazynu znalazła się monarchini z czasów młodości. W środku natomiast znajdziemy archiwalne zdjęcia, a także wypowiedzi, dzięki którym czytelnicy i fani brytyjskiej rodziny królewskiej będą lepiej mogli poznać historię tej miłości. Podobno królowa Elżbieta zakochała się w starszym o 5 lat Filipie już w wieku 13 lat.

Filip miał piękne przenikliwe niebieskie oczy, od których nie mogłam oderwać wzroku – wspomina po latach królowa.

Według relacji osób z otoczenia pary, pewny siebie Filip był idealnym kandydatem dla nieśmiałej Elżbiety.

Filip był osobą prostolinijną i szczerą, ale także był kimś, z kim można się pośmiać. – mówi Robert Lacey, biograf rodziny królewskiej

Przypomnijmy, ze para wzięła ślub 20 listopada 1947 r. To była pierwsza tego typu uroczystość transmitowana na żywo w telewizji. Tym sposobem brytyjska rodzina królewska chciała ocieplić swój wizerunek. W małżeństwie Elżbiety i Filipa nie zabrakło też trudnych momentów, o których People także wspomina.

Jak w każdym małżeństwie przez lata dochodziło do napięć i konfliktów – chociaż w życiu publicznym książę Filip odgrywał drugoplanową rolę, w domu był apodyktyczny i chciał odgrywać pierwsze skrzypce. Jeżeli chodzi o kwestie małżeńskie, Filip decydował o wszystkim.

Tuż po ich spektakularnym ślubie zaczęły pojawiać się plotki, że książę Filip ogląda się za innymi kobietami. Mąż królowej Elżbiety często wyjeżdżał grać w polo za miastem. Według magazynu People, nie mogło tam dochodzić do zdrad, ponieważ organizowali to „porządni ludzie”. W grudniu ukaże się drugi sezon hitowego serialu Netflixa„The Crown”, opowiadający historię brytyjskiej rodziny królewskiej. Podobno nie zabraknie w nim licznych kontrowersji.

Jesteście ciekawi, jak zostanie ukazana historia miłości królowej Elżbiety i księcia Filipa? 

Książę Karol: najdłużej oczekujący na tron książę Walii w historii kończy 69 lat! Dlaczego nie zostanie królem?

Królowa Elżbieta II i książę Filip świętują 70-lecie swojego związku! Szykują huczną imprezę z najważniejszymi osobistościami

Niewiarygodne! Królowa Elżbieta II sprytnie oszczędza na jedzeniu! Ma sprawdzone od lat sposoby

Czy podziwiasz brytyjską królową Elżbietę II?Komentarzy: 1


Saturnin | 18 listopada 2017, 18:32

Królowa Elżbieta bała się Filipa.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×