Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 22.03.2018

Królowa Elżbieta II je prawie wszystko oprócz tego jednego składnika! Przez to z jej menu wyeliminowano wszystkie dania z najpopularniejszej kuchni świata!

Królowa Elżbieta II je, dieta


Królowa Elżbieta II nie je czosnku

Królowa Elżbieta II budzi wielkie zainteresowanie całego świata. Wieloletnia monarchini Wielkiej Brytanii jest wierną orędowniczką tradycji brytyjskiej i stara się swoim życiem pokazywać, że brytyjskie zwyczaje są dla jej ludu najbardziej odpowiednie. Wyspiarze bardzo doceniają taką formę tradycjonalizmu, przez co królowa jest bardzo szanowana za swoje podejście.

Elżbieta nie ma wielkich wymagań – lubi wypić gin z tonikiem przed obiadem, a w torebce mieć zawsze ulubione ciasto czekoladowe. Jest jednak jedna rzecz, która na żądanie monarchini przestrzegana jest bardzo rygorystycznie. Wieloletni szef kuchni w Pałacu Buckingham – Darren O’Grady – zdradził, że królowa nienawidzi czosnku:

Jakiekolwiek danie z nawet minimalnym dodatkiem czosnku odpada. Elżbieta nie znosi ani smaku ani nawet zapachu czosnku, więc w Pałacu Buckingham nigdy nie serwuje się żadnych dań kuchni włoskiej – wyznał O’Grady cytowany przez brytyjskie Metro.

Coś podobnego!

Książę Karol i księżna Camilla złamali obowiązujące zasady! Dowodem są intymne zdjęcia zrobione przez paparazzi!

Książę Karol zapowiedział pierwsze zmiany w rodzinie królewskiej! Już szykuje się do przejęcia tronu!

Księżniczka Charlotte już straciła przywilej, który przysługuje księciu George’owi! Przykra decyzja królowej Elżbiety II!

Czy lubisz czosnek?Komentarzy: 2


MajaGość | 1 listopada 2017, 13:14

Zastanawiające,w kontekście artykułu o przykrym zapachu czosnku, są zdjęcia brytyjskiej pary królewskiej w towarzystwie państwa Kwaśniewskich! Mam nadzieję, że to zwykły przypadek.


Sara | 1 listopada 2017, 11:02

Ja też nie lubię czosnku,bo mi boli po nim żołądek. Zapach mi nie przeszkadza. Za to nie lubię zapachu kawy.


Dodaj komentarz
×