Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 24.03.2018

Kristen Stewart przez romans straciła Roberta Pattinsona. Jej kochanek stracił żonę i fortunę. Alimenty biją go po kieszeni!

Kristen Stewart, Robert Pattinson i Rupert Sanders


Można powiedzieć, że to historia jedna z wielu, które zdarzały się i będą zdarzać na planach filmowych. Aktorka i reżyser się w sobie zakochali i dali ponieść miłosnej fali.

Kristen Stewart zadurzyła się po uszy w Rupercie Sandersie na planie filmu Królewna Śnieżka i Łowca. Jak zapewne pamiętacie, aktorka w wyniku tej afery straciła Roberta Pattinsona, a reżyser żonę – Liberty Ross, która wystąpiła w tej produkcji – modelkę mogliśmy zobaczyć w roli matki postaci granej przez Kristen! Wydawać by się mogło, że więcej przegrać nie mogą. A jednak! Jak informują zachodnie media, rozprawa rozwodowa Ruperta Sandersa i jego – już byłej – żony zakończyła się zasądzeniem bardzo wysokich alimentów. Oczywiście dla reżysera.

Liberty Ross otrzyma, można chyba tak powiedzieć, zadośćuczynienie w wysokości 120 milionów dolarów. Rupert Sanders będzie płacił jej co miesiąc alimenty w wysokości 70 tysięcy złotych, musi jej oddać 3 z 4 jego posiadłości i podzielić się połową zysków z filmu Królewna Śnieżka i Łowca.

Ciekawe, czy żałuje romansu?

 

Kristen Stewart i Robert PattinsonKomentarzy: 0


Dodaj komentarz
×