Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 18.02.2018

Rozstanie u Kardashianów! A jeszcze niedawno planowali ślub

Kris Jenner ślub / Kardashianki


Kris Jenner i Corey Gamble rozstali się

Ach jej, wielki smuteczek. Taka piękna zakochana w sobie para niestety nie jest już razem. Tak, dla nas to też szok i niedowierzanie, ale królowa ludzkich serc Kris Jenner i zakochany w niej do nieprzytomności, raptem ćwierć wieku młodszy absztyfikant, Corey Gamble przerwali tę znajomość. Świat pogrążył się w czarnej rozpaczy.

Matka porno gwiazdy  ikony stylu Kim Kardashian postanowiła zakończyć związek z czarnoskórym Coreyem, bo jak się okazało, potrzebuje przestrzeni, żeby zająć się własna rodziną. Para widziana była razem ostatnio w Walentynki, co jak na kochającą flesze Kris już jest dziwnym zachowaniem. Momager zawsze lubiła się afiszować z nazwanym przez media „mr. Kris Jenner” – ustawki na plaży, zakupach, ulicy, pod domem, w samochodzie, sklepie, u kosmetyczki, w knajpie etc. etc.

Tymczasem ponad miesiąc nikt nie widział ich razem, a dzisiaj się okazuje, że Kris stanowczo (jak to ona!) oznajmiła Coreyowi, że potrzebuje teraz przestrzeni i czasu, żeby zając się oglądalnością swoją rodziną. 

Powiedziała, że ich relacja ją rozprasza, a on się musi skupić teraz na rodzinie i na show, więc stawia ich dobro przed swoim szczęściem – donosi RadarOnline

Chwilowa przerwa może jednak nie oznacza definitywnego odcięcia się od partnera? Może jeszcze będą z tego Kardashianki?

Zobacz: Reality-show Kardashianów zastąpi TO…?! Kris Jenner wpadła na szalony pomysł. Przy okazji wygryzła Caitlyn

Kris Jenner i Corey Gable rozstali się

Kris Jenner i Corey Gable rozstali się?

Kris Jenner zrobiła przerwę w związku

Kris Jenner zrobiła przerwę w związku

Kris Jenner czy Caitlyn Jenner? Która jest ładniejsza?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×