Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 23.03.2018

Kourtney Kardashian boi się o swoje dzieci? Wszystko przez zachowanie ich ojca

Kourtney Kardashian, Scott Disick


Kourtney Kardashian nie chce, żeby dzieci widywały ojca

Zachowanie Scotta Disicka w Cannes doprowadziło do tego, że Kourtney Kardashian nie chce go widzieć w pobliżu ich dzieci. Nie tylko przestała mu ufać, ale jeszcze obawia się o bezpieczeństwo maluchów, bo wierzy, że Scott nie jest już trzeźwy.

Gwiazda nie zamierza owijać w bawełnę, kiedy chodzi o dzieci. Ona i raper mają ich łącznie trójkę: siedmioletniego Masona, czteroletnią Penelope i dwuletniego Reign.  O ile wcześniej Kourt życzyła sobie, by Scott spędzał z ich pociechami więcej czasu – nawet podczas ich problemów w związku – o tyle teraz sytuacja przedstawia się wręcz przeciwnie.

Sytuację pechowego ojca pogorszyło jego skandaliczne zachowanie w Cannes – nie tylko sfotografowano go z kilkoma różnymi kobietami w intymnych sytuacjach, ale, co gorsza, przyłapano go z alkoholem. Przypominamy, że muzyk kilka razy przebywał na odwyku z powodu nadużywania napojów wyskokowych i narkotyków.

Jak donosi źródło hollywoodlife.com, najbliższe miesiące Disick może spędzić na próbach udobruchania rozzłoszczonej Kardashianki:

Kourtney nie wierzy Scottowi, kiedy chodzi o jego trzeźwość i nie zamierza ryzykować bezpieczeństwem dzieci, jeśli [Scott] faktycznie znów zażywa. Jest też super wkurzona na jego zachowanie w stosunku do jej nowego partnera – ma dość podwójnych standardów swojego ex i jego hipokryzji. Jednocześnie zaznacza, że wcale nie odmawia mu spotkań z dziećmi tylko dlatego, że jest zła. To tylko przez wzgląd na ich zdrowie i bezpieczeństwo – wyjawia źródło portalu

Ktoś tu wpadł w poważne tarapaty. Zgadzacie się z podejściem Kourtney? Dobrze zrobiła?

Coś podobnego! Kris Jenner zostanie surogatką dla Kim Kardashian?!

Kourtney Kardashian z dziećmi na Halloween 2015

Kourtney Kardashian obawia się o bezpieczeństwo dzieci

Kourtney Kardashian Scott Disick

Kourtney Kardashian nie wierzy, że Scott Disick jest trzeźwy

Czy dzieci gwiazd mają w życiu łatwiej?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×