Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 20.03.2018

Będziecie zdziwieni, jaką książkę czyta swoim dzieciom Kourtney Kardashian. Tego się nie spodziewaliśmy

Kourtney Kardashian


Kourtney Kardashian czyta dzieciom książkę o Jezusie

Kourtney Kardashian jeszcze kilka lat temu prowadziła życie bogatej, młodej kobiety bez zmartwień i obowiązków domowych. Jej codzienne dni przypominały niekończącą się imprezę. Wszystko zmieniło się, kiedy na świecie pojawiła się trójka jej dzieci, którym celebrytka poświęca dużą część swojego czasu. Od czasu zajścia w ciążę, tylko raz widziano Kourtney w towarzystwie obcego mężczyzny, z którym podejrzewano ją o romans.

Zobacz: Justin Bieber i Kourtney Kardashian mają romans? Wspólne kolacje, wyjścia do kina… Zostali na nich przyłapani przez paparazzi

Wczoraj wieczorem czasu amerykańskiego, celebrytka pochwaliła się na Instagramie tym, że czyta swoim dzieciom książki. Nie byłoby w tym nic dziwnego i kontrowersyjnego, lecz tematyka literatury, której słuchają pociechy Kardashianki podzieliła jej fanów na pół. Okazuje się bowiem, że młoda mama zaczytuje się w lekturze bajek o Jezusie. Wierzący wielbicieli celebrytki byli zachwyceni tą informacją, z kolei Ci, którym religia nie jest bliska, zasypali jej konto na Instagramie negatywnymi komentarzami, w których najczęściej pojawiała się fraza „głupie bajki”.

Kardashinka wytłumaczyła, że chciałaby wychować swoje dzieci w duchu religii, ponieważ sama dorastała pod opieką wierzącego ojca, Roberta Kardashiana.

Zobacz: Ola Kwaśniewska na Instagramie: „Tata mawia, że jeśli Bóg istnieje to…”

Kourtney Kardashian czyta swoim dzieciom bajki o Jezusie

Kourtney Kardashian czyta swoim dzieciom bajki o Jezusie

Kourtney Kardashian z dziećmi na Halloween 2015

Kourtney Kardashian z dziećmi

Czy dzieci powinny być częścią show-biznesu?Komentarzy: 1


Gość | 17 marca 2016, 10:46

A co w tym takiego dziwnego? Bardzo mnie cieszy fakt, że Kim Kardashian on początku uważa , że czytanie książek o Jezusie czy zagranicznych bardzo wpływa na ich rozwój http://www.subiektywnieoksiazkach.pl/2015/09/nauka-jezykow-obcych-czytanie.html


Dodaj komentarz
×