Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 23.11.2017

Gwiazda „Big Brothera” została napadnięta i brutalnie pobita! Z pewnością ją pamiętacie!Klaudiusz Sevković został pobity

Klaudiusz Sevković zabłysnął w mediach dzięki udziałowi w pierwszej edycji Big Brothera. Show TVN cieszyło się wówczas ogromną popularnością, a uczestnicy programu natychmiast zostali gwiazdami medialnymi.

Nawet po wielu latach, po edycji programu Polacy nadal pamiętają przebojowych celebrytów. Jedną z najbarwniejszych postaci był Klaudiusz, który przez kilka lat korzystając z popularności, prowadził programy w kanale z telezakupami. Później na poważnie zajął się sportem i polityką jako radny PO.

Jak dziś wyglądają bohaterowie Big Brothera? [wideo]

Klaudiusz Sevković został również prezesem KPR Ruch Chorzów. Jak się jednak okazuje to stanowisko może wiązać się ze sporym ryzykiem, bowiem w połowie sierpnia celebryta został napadnięty i dotkliwie pobity w centrum Katowic przez pseudokibica GKS-u Katowice.

Sevković został rozpoznany jako działacz Ruchu i pobity przez pseudokibica GKS-u Katowice. Nie jest tajemnicą, że radykalni fani tych śląskich klubów nie pałają do siebie miłością. Choć zdarzenie miało miejsce w połowie sierpnia, dopiero po dwóch tygodniach policji udało się zatrzymać sprawcę pobicia. Według funkcjonariuszy jest to postać znana w środowisku pseudokibiców” – czytamy w Fakcie

Sprawcy przedstawiono już zarzut pobicia. 30-latek został przesłuchany i zwolniony do domu. Policja zastosowała wobec niego dozór policyjny oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego.

Pamiętacie Klaudiusza?

Jola Rutowicz pozuje na okładce… amerykańskiego magazynu! Możecie jej nie poznać

Klaudiusz Sevkovic, 2005 r.

Klaudiusz Sevkovic został pobity

 Uczestnicy 1 edycji Big Brothera

Uczestnicy 1 edycji Big Brothera

Oglądałeś/aś Big Brothera?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×