Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

Ukochany Klaudii Halejcio nie ma łatwo! Przekonał się o tym podczas pierwszych wspólnych wakacji

Klaudia Halejcio w nowych włosach


Klaudia Halejcio testuje swojego ukochanego

Świeża miłość jest zawsze piękna, niewinna i… niepewna. Partner jest nowy, fascynujący i trudno orzec czego się po nim właściwie spodziewać. Nic dziwnego, że Klaudia Halejcio chce być pewna swojego ukochanego nim oficjalnie przedstawi go na salonach. Po ciężkim rozstaniu z Tomaszem Barańskim gwiazda jest bardzo ostrożna i uważnie lokuje swoje uczucia, by znów nie zostać zranioną.

Klaudia Halejcio ma nowego chłopaka! Zdradziły ich wspólne wakacje

Jak donosi Fakt, przyjaciółka Klaudii wyjawiła, że gwiazda podczas wakacji w Hiszpanii „testuje” swojego nowego partnera:

Klaudia nie ma najłatwiejszego charakteru. Często stroi fochy. Wakacje w Hiszpanii to doskonała okazja, by przetestować nowego chłopaka i zobaczyć, jak obcuje się z nim przez 24 godziny na dobę. Poprzedni związek nauczył ją, by za wcześnie nie chwalić się nową miłością – zdradziła na łamach dziennika

Trzeba przyznać, że jest w tym jakaś metoda. W końcu nie od dziś wiadomo, że naprawdę poznamy człowieka dopiero wtedy, gdy z nim zamieszkamy. Kilka tygodni w Hiszpanii powinno rozwiać wątpliwości Halejcio i mamy nadzieję, że jesienią pokaże się na czerwonym dywanie już u boku ukochanego!

Klaudia Halejcio radzi: „Związki w których jest powodzenie seksualne, mają szansę dłuższego przeżycia. Sama pracuję nad swoim” [WIDEO]

Klaudia Halejcio chwali się ciałem w skąpym bikini

Klaudia Halejcio chwali się ciałem w skąpym bikini

Klaudia Halejcio chwali się ciałem w skąpym bikini

Klaudia Halejcio chwali się ciałem w skąpym bikini

Podoba ci się styl ubierania Klaudii Halejcio?Komentarzy: 1


znajomek | 11 lipca 2017, 12:37

Z twarzy ładna ale niestety to już mocno przechodzona kurrevvka. Widać że lubi sie puszczać


Dodaj komentarz
×