Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 19.04.2018

Kinga Rusin zażartowała z „Iron Majdan” i Małgorzaty Rozenek! „Jeśli chodzi o czelendż to…”

Kinga Rusin i Małgorzata Rozenek nie lubią się


Kinga Rusin wbiła szpilkę Małgosi Rozenek!

O spięciu między Małgorzatą Rozenek i Kingą Rusin oraz Piotrem Kraśko swego czasu mówiło się bardzo wiele. Kuba Wojewódzki, który nie kryje swojej niechęci do gospodyni Projektu Lady, powiedział kiedyś o domniemanych bliskich relacjach Rozenek z Kraśko. Ile w tym jednak prawdy? Nie wiadomo, faktem jednak jest że Rusin i Rozenek mają swoje programy na antenie – w przypadku Rozenek jest to Iron Majdan, a w przypadku Rusin Agent Gwiazdy. Nic więc dziwnego że każda stara się o jak największą promocję dla swojego show.

Dziś w Dzień Dobry TVN prowadzący wydanie, Rusin i Kraśko mięli zachęcić do oglądania Iron Majdan. Oboje jednak wykorzystali tę sytuację do wbicia malutkiej igiełki Małgorzacie:

Teraz będziemy dalej mówić o czelendżachzaczęła Kinga, na co Kraśko dodał: – No ale oni nie są młodzi…

W ten sposób Piotr nawiązał do poprzednich gości w programie, którzy byli licealistami. Ale na tym drobne przepychanki się nie skończyły. Po wyemitowaniu krótkiego wywiadu z Majdanami, Kinga zapewne miała zachęcić do oglądania programu w poniedziałkowy wieczór. Zamiast tego powiedziała:

Jeśli chodzi o czelendż, to zapraszam w środę wieczorem na „Agenta„. Tam dopiero są czelendże! 

Jak widać, panie nie zrezygnują z żadnej okazji na zareklamowanie swojego show. Wierzymy jednak, że wszystko odbywa się na szczeblu przyjacielskim i zalecamy podejście do tematu z lekkim przymrużeniem oka 🙂

Kinga Rusin w znakomitym stylu opuściła studio Dzień Dobry TVN! To jedna z jej najlepszych stylizacji

Kinga Rusin świętowała swoje 47 urodziny w łóżku! „Mam szczęście”

Małgorzata Rozenek przyznała ile przytyła w ciąży! To pierwszy raz kiedy szczerze o tym mówi! „Potwornie mnie to zdołowało”

Kinga Rusin czy Małgorzata Rozenek? Którą wolisz?Komentarzy: 1


Gość | 19 marca 2018, 00:13

Czy ktoś redaguje zdjęcia??? Kisio jako Rozenek!!!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×