Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.03.2018

Fatalna fryzura Kingi Rusin! „Zmywałam to trzy miesiące”

Kinga Rusin w Uroda Życia


Kinga Rusin w czerwonych włosach

Ta, której farba do włosów nigdy nie spłatała figla, niech pierwsza rzuci kamieniem! Wszystkie kobiety wiedzą, jak kapryśne, nieprzewidywalne i zaskakujące potrafią być efekty domowego farbowania. Zresztą, u fryzjera też się zdarza.

Nawet nowoczesne techniki, wydumane składniki farb i brak amoniaku nie uchronią nas przed złośliwością losu – blond za żółty, rudy zbyt pomarańczowy, a ciemny brąz niczym węgiel. Znamy, znamy. Poznała również Kinga Rusin, która w wywiadzie dla magazynu Uroda Życia opowiada o swojej pierwszej i jedynej przygodzie z farbowaniem.

Jeden, jedyny raz zmieniłam kolor i rzeczywiście było to w okresie dojrzewania. Poczekałam, aż mama wyjdzie z domu i położyłam sobie na głowę jej rosyjską chnę. To roślinny barwnik, nie wiedziałam jeszcze wtedy, że farbuje na czerwono, a czym dłużej się go trzyma na głowie, tym kolor jest bardziej głęboki i wchodzący w brąz. Zmyłam tę chnę prawie natychmiast, ze strachu. Miałam ogniście czerwone włosy. Zmywałam to trzy miesiące – wyjawiła Rusin reporterce.

Niestety, nie posiadamy zdjęć z tamtego okresu, ale w ramach wtorkowej anegdotki, zmontowaliśmy dla was symulację. Czy Kinga Rusin w czerwonych włosach prezentuje się ładniej niż w naturalnych? Nam podoba się w jednym i drugim wydaniu 😉

Zobacz: Iga Lis pokazała odważne zdjęcie w bikini. Identyczną fotkę zrobiła Kinga Rusin! Ale ma ciało!

Kinga Rusin w czerwonych włosach (symulacja)

Kinga Rusin w ogniście czerwonych włosach - symulacja

Kinga Rusin w ogniście czerwonych włosach – symulacja

Kinga Rusin w beżowym kardiganie

Kinga Rusin w beżowym kardiganie

Włosy w kolorach tęczy – hit czy kit?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×