Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

Marek Kujawa rozpieszcza Kingę Rusin! O takim urodzinowym prezencie marzy każda kobieta

Kinga Rusin i Marek Kujawa prezent


Prezent urodzinowy dla Kingi Rusin od Marka Kujawy

Kinga Rusin, to dziennikarka, której nikomu nie trzeba przedstawiać. To marka sama w sobie, klasa, profesjonalizm, urok i wdzięk.

Rusin znana była wcześniej głównie z tego, że była żoną Tomasz Lisa. Od blisko siedmiu lat związana jest z Markiem KujawąOd tego też momentu można mówić o przełomie w jej życiu, nie tylko na gruncie prywatnym, ale przede wszystkim zawodowym. Kinga rozwinęła skrzydła i rozpoczęła samodzielną pracę nad swoim wizerunkiem. Dzięki talentowi i zaangażowaniu szybko zyskała miano szanowanej i cenionej dziennikarki.

Zobacz: Przełomowe wyznanie! Kinga Rusin pierwszy raz o rozwodzie i Hannie Lis!

9 marca Kinga obchodziła swoje 46. urodziny. Marek Kujawa postanowił ją zaskoczyć i sprawił ukochanej ogromną niespodziankę, która przysporzyła jej wiele radości. Marek postanowił zabrać prezenterkę do Wenecji! To był naprawdę trafiony prezent, który Kinga zapamięta na całe życie.

Mimo że dziennikarka studiowała italianistykę i zwiedziła wiele miast we Włoszech, to akurat do Wenecji nigdy nie było jej po drodze. Tym bardziej ucieszył ją wyjazd zorganizowany przez partnera. Kinga bardzo ucieszyła się takim oderwaniem od codzienności. Marek stanął na wysokości zadania i zadbał nie tylko o stronę techniczną wypadu, ale również o sferę uczuciową… Zaprosił partnerkę na romantyczną kolację, podczas której został wniesiony do restauracji tort z niespodzianką, a także został odśpiewany jubilatce urodzinowy „hymn” – „Sto lat!”

Rusin wrażeniami z Wenecji podzieliła się na Instagramie z fanami, a swój pobyt w mieście zakochanych spuentowała:

Gdzie nie spojrzę, coś pięknego!

Pani Kindze zazdrościmy widoków (zdjęcia w galerii), a przy tej okazji, apelujemy do wszystkich mężczyzn pozostających w związkach – bierzcie przykład i zaskakujcie swoje kobiety! Bądźcie niebanalni, a znajdziecie u nas dozgonną wdzięczność! 🙂

Zobacz: Kinga Rusin o konflikcie z Edytą Górniak: „Zaczęła mówić o rzeczach, które nie interesują naszych widzów” [wideo]

Kinga Rusin i Marek Kujawa - pary na balu TVN 2016

Kinga Rusin i Marek Kujawa – bal TVN 2016

Kinga Rusin i Marek Kujawa

Kinga Rusin i Marek Kujawa

Hanna Lis czy Kinga Rusin? Którą wolisz?Komentarzy: 7


Gość | 23 marca 2017, 03:50

DO: Zoja | 22 marca 2017, 15:04 – TO SE RZYGNIJ – ALE NA SIEBIE TY ZAZDROSNA STARA RASZPLO! ZAL CI DOOOPE SCISKA, ZE KINGA JEST PIEKNA, SZCZESLIWA KOBIETA A NA TWOJ WIDOK LUDZIE GLOWY ODWRACAJA!! JAK CI COS NIE PASI TO KIEGO C HOOOJA TU WLAZISZ PUSTAKU!


Gośćrobert | 22 marca 2017, 19:02

taka stara ci….pka


Gość | 22 marca 2017, 16:37

Swietna babka! Wszystkiego najlepszego!


Zoja | 22 marca 2017, 15:04

Dajcie odetchnac od tej rusin .juz rzygac sie chce.state pudlo i cisgle na fali.


Jola | 22 marca 2017, 10:26

Komentarze wysłane o 17:42 i 09:20 przez „Gości” to zwykła kloaka. Gdybyście musieli podać swoje nazwiska i adresy też komentarze byłyby na poziomie „sedesu”? Klasę to wy macie…. najwyżej pierwszą, podstawówki


Gość | 21 marca 2017, 17:42

a bolca w dup..ko nie dostala ? i jajec nie wylizala w zamian hahah


Gość | 21 marca 2017, 09:20

Kujawa moglby zmienic nazwisko na Kujawski.Rusin i jej grube ciezkie kopyta.


Dodaj komentarz
×