Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 12.12.2017

Szklanka wody z cytryną, jedno jajko dziennie… Co jeszcze? Kinga Rusin ujawniła tajemnice swojego olśniewającego wyglądu!

Kinga Rusin


Sekrety zjawiskowej urody i zgrabnej sylwetki Kingi Rusin

46-letnia Kinga Rusin jest nie tylko świetną dziennikarką, ale i bardzo atrakcyjną kobietą. Gwiazda TVN ostatnio wygląda olśniewająco i  swoim blaskiem promienieje do nas z odbiorników telewizyjnych. Dziennikarka jest bardzo aktywna na swoim profilu, w związku z tym wiemy, że promuje aktywny i bardzo zdrowy tryb życia. Od lat uprawia kitesurfing, nordic walking i jeździ na nartach. Ostatnio wzięła również udział w biegu zorganizowanym przez Karolinę Ferenstein-Kraśko, podczas którego zaprezentowała się w świetnej formie fizycznej. Okazuje się jednak, że fenomenalny wygląd Kingi Rusin to w dużym stopniu zasługa odpowiednio zbilansowanej diety.

Gwiazdy na zawodach jeździeckich w Sopocie: Kinga Rusin, Katarzyna Sokołowska, Gosia Baczyńska, Karolina Ferenstein Kraśko

Dieta Kingi Rusin

Dziennikarka ostatnio zdradziła swoim fanom kilka tajemnych sposobów na utrzymanie zgrabnej sylwetki i młodego wyglądu. Dzięki temu już wiemy, co trzeba jeść aby wyglądać jak Kinga Rusin! Każdy dzień gwiazdy TVN zaczyna się od szklanki wody z cytryną. Następnie szklanka soku pomidorowego, a na drugie śniadanie wystarczy jedno jajko. Swoje posiłki dziennikarka uzupełnia o pełnoziarniste zboża. Stosuje również detoksy oparte na piciu oczyszczających koktajli, to jej patent na dostarczenie organizmowi energii.
Dziennikarka od 1,5 roku jest wegetarianką. Jak twierdzi wykluczenie mięsa z codziennej diety korzystnie wpłynęło na wyniki jej badań.

Porzuciłam na zawsze mięso i czuję się fantastycznie – wyznała.

Spacer jak tabletka młodości

Gwiazda TVN uwielbia spacery, podobno dzięki nim jej sylwetka nabrała powabnych kształtów, a cera stała się świetliście zdrowa.

Spacer, a najlepiej szybki marsz, ma dobroczynne skutki nie tylko na naszą sylwetkę, ale również cerę. Jest jak tabletka młodości. Poprawia krążenie a dotleniona skóra nie tylko lepiej wygląda, ale również lepiej wchłania dobroczynne składniki kremu – radzi dziennikarka na swoim profilu na Instagramie.

Po spacerze dziennikarka nie może zapomnieć o szybkim prysznicu, koniecznie z letnią wodą. Natomiast po kąpieli Kinga Rusin funduje sobie zmysłowy masaż wilgotnego ciała olejkiem żurawinowym…

Zatem już wszystko wiemy! Wystarczy tylko wypróbować kilka codziennych rytuałów stosowanych przez piękną prezenterkę aby poczuć się młodo i energetycznie jak ona. Trochę cierpliwości, a olśniewające efekty przyjdą same. Przetestujecie na sobie metody Kingi Rusin?

Gwiazdy w Sopocie podziwiały hiszpańskie show! Kinga Rusin, Katarzyna Sokołowska, Karolina Ferenstein Kraśko

Kinga Rusin na plazy w Sopocie

Kinga Rusin podaje przepis na piękną sylwetkę

 

Kinga Rusin w stroju kapielowym

Kinga Rusin podaje przepis na zgrabną sylwetkę

 

Kinga Rusin w stroju kapielowym

Kinga Rusin podaje receptę na piękną sylwetkę

 

Kinga Rusin i Ewa Chodakowska- najpopularniejsze zdjecia na Instagramie 2016

Kinga Rusin i Ewa Chodakowska

 

Podoba Ci się Kinga Rusin w bikini?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×