Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 18.03.2018

Kinga Rusin ma ciało jak marzenie! Udowodniła to zdjęciem bez grama retuszu! „Bez silikonów i bez wypełniaczy, bez sztucznych dodatków…”

Kinga Rusin w bikini


Kinga Rusin pozuje w bikini

Kinga Rusin aktualnie przebywa w Argentynie, gdzie trwają zdjęcia do drugiej edycji programu Agent Gwiazdy. Co jakiś czas prowadząca dzieli się z fanami pięknymi zdjęciami z planu.

Ostatnio gwiazda opublikowała fotkę bez makijażu, pod którą zaapelowała do fanów, by chronić lasy. Wywołała niemałą burzę w sieci, a jej obserwatorzy byli zachwyceni tym, jak wygląda. Dziś dziennikarka wstawiła zdjęcie w bikini. Wygląda pięknie. Kinga ma idealną figurę, nad którą z pewnością spędziła wiele godzin ostro trenując, nie wspominając już nawet nic o diecie.

Dziękuje za komplementy pod moim zdjęciem „no make-up”. Było mi naprawdę miło, tym bardziej, że sama cenię i lubię naturalność oraz naturę. Gdyby ktoś chciał porównywać?: bez silikonów i bez wypełniaczy, bez sztucznych dodatków i szkodliwych „ulepszaczy”, bez podstępów, bez kompromisów i fałszywych sojuszy. Po swojej stronie mam za to ujarzmioną moc żywiołów! – napisała dziennikarka

Brawo Kinga, dokładnie tego brakuje polskim Victoriom i Lady…

Zobacz także: Kinga Rusin pokazała selfie bez makijażu i z siwymi włosami! „Wrzucam szokujące zdjęcie”. Ciężko się z nią nie zgodzić

Kinga Rusin w bikini

Kinga Rusin w bikini

Kinga Rusin - Targi Książki

Kinga Rusin pokazała zdjęcie w bikini

Podoba Ci się Kinga Rusin w bikini?Komentarzy: 1


Gość | 14 grudnia 2016, 17:15

Nawet przez trampki widac ze ma halluksy.


Dodaj komentarz
×