Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 24.03.2018

Kinga Rusin pokazała zdjęcie w bikini. Wow! Jesteśmy pod wielkim wrażeniem… Co za ciało!

Kinga Rusin pokazała zdjęcie w bikini! Wow! Jesteśmy pod wielkim wrażeniem! Co za ciało!


Kinga Rusin w bikini na wakacjach 2016

Kinga Rusin ostatnio przeżywa problemy w życiu zawodowym. Nie mogła dogadać się ze swoim partnerem biznesowym, z którym prowadziła firmę kosmetyczną. Wszystko wskazuje na to, że gwiazda wróciła do formy, a dowodem na to jest zdjęcie Rusin w bikini. Wygląda świetnie. Jesteśmy zachwyceni jej figurą.

Prezenterka z Dzień Dobry TVN przyznała się, że zainspirowała się koleżanką po fachu, Moniką Olejnik. Kinga ma 45 lat. Ciała mogłaby jej pozazdrościć niejedna 20-latka. Dziennikarka w bikini prezentuje się fantastycznie. Sama postanowiła wypowiedzieć się w tym temacie na Facebooku.

Niektórzy uważają ze w pewnym wieku nie powinno się wstawiać TAKICH zdjęć. A ja pamiętam jakie wrażenie zrobiły na mnie w zeszłym roku zdjęcia Moniki Olejnik w bikini! Co za motywacja! Zobaczyć nie sportsmenkę, nie trenerkę fitness, dla której ciało to narzędzie pracy, ale kobietę, która przez większość dnia siedzi przed komputerem, jest matką, a nawet babcią (sic!) i jest w TAKIEJ formie! – pisze Kinga.

Na początku swojej kariery Rusin wstydziła się pokazywać ciało. Przez ostatnie 15 lat wiele się zmieniło. Przede wszystkim prowadząca Dzień Dobry TVN zmieniła dietę i zaczęła regularnie uprawiać sport.

Można? Można! Piętnaście lat temu wstydziłam się pokazać w kostiumie. Ale się za siebie wzięłam. Zdrowo się odżywiam, czynnie uprawiam sport i chyba pierwszy raz w życiu dobrze się czuję we własnej skórze. – dodaje dziennikarka.

Musimy przyznać, że Kinga Rusin w bikini wygląda rewelacyjnie.

Zobacz także: Kinga Rusin odpowiada byłym wspólnikom: „Straciłam przez Was ponad …”

Kinga Rusin w bikini

Kinga Rusin w bikini

Kinga Rusin wygląda świetnie w bikini

Kinga Rusin wygląda świetnie w bikini

Podoba Ci się Kinga Rusin w bikini?Komentarzy: 4


Gość | 16 września 2016, 14:17

Kto to jest?


Gość | 21 lipca 2016, 01:02

Okropnie. Zylasta i antykobieca jak tranwestyta


Gość | 19 lipca 2016, 08:08

Strój chyba z wyprzedaży w Lidlu


Gość | 18 lipca 2016, 20:28

jak najbardziej do pukniecia 🙂 jakim cudem dala lisowi to nie wiem do tej pory chyba bardzo ja swedzialo


Dodaj komentarz
×