Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 18.12.2017

Ponętna 46-letnia Kinga Rusin kusi jak osiemnastka w samym szlafroczku! Na jej widok nawet w listopadzie robi się gorąco!

Kinga Rusin sexy


Kinga Rusin kusi z sypialni w szlafroku i bieliźnie

Seksowne prześwity, ponętne wcięcia i dekolty – to atrybuty, które od dawna 46-letnia Kinga Rusin soczyście demonstruje na swoim profilu. Gwiazda TVN doskonale wie, jak działać na wyobraźnię swoich fanów. Ostatnio Kinga Rusin błyszczała w strojach azjatyckich. Przypomnijmy, że dziennikarka nagrywała w Hong Kongu i na Bali nowego Agenta. Aktualnie Rusin sprawiła ogromny prezent swoim fanom i rozebrała się do szlafroczka, spod którego wystaje seksowna bielizna!

Gdy Kinga Rusin wcześniej podzieliła się swoim zdjęciami z sesji na basenie, myśleliśmy, że na jej koncie na Instagramie nie zobaczymy już nic bardziej wyzywającego. Przypomnijmy, że dziennikarka zaszalała wówczas w białym, eksponującym biust bikini, wynurzając się zmysłowo cała mokra z basenu…

Seksbomba z TVN-u

Okazuje się jednak, że to był pikuś i nic nadzwyczajnego. Jej najnowsze zdjęcie bije wszystkie poprzednie na głowę. Rusin jest mistrzynią seksownych prześwitów. Okazji, by zakładać na siebie cieniutkie pareo czy sukienki, spod których prześwitywało bikini lub bielizna, dziennikarka miała bardzo wiele. Teraz postawiła jednak na coś bardziej dosłownego.

Rusin zaprezentowała się w granatowym szlafroczku z frędzlami i roślinnym motywem. Gwiazda frywolnie rozsunęła jego poły, prezentując czarną, koronkową bieliznę. W jej sypialni zrobiło się naprawdę gorąco! Kinga Rusin doskonale wie, jak wykorzystać swoje atuty, by zrobić wrażenie.

 Cóż, to po prostu trzeba zobaczyć.

Tabloid ujawnił sekrety Marka Kujawy! Kinga Rusin tak łatwo mu tego nie podaruje!

Co tam się działo! Kinga Rusin wywołała burzę w DD TVN, ale dostało się Piotrowi Kraśce. Marina była wściekła: „W sensie nie rozumiem. Że co?”

TVN nie spełnił zachcianki Kingi Rusin?! Nie tak wyobrażała sobie pracę po finale „Agenta”

Kinga Rusin czy Małgorzata Rozenek? Którą wolisz?Komentarzy: 5


Sil | 27 listopada 2017, 11:46

Super babka Lisek może tylko ogonkiem pomachac.


Gość | 26 listopada 2017, 15:25

Teraz będzie coraz bardziej się rozbierać jak widać starość nie radość , co raz głoszą jest


anatom mózgu | 26 listopada 2017, 02:33

Szlafroczek ponętny, ale we łbie przerażająca pustka.


Kinia | 26 listopada 2017, 01:04

Stara Dziuńka gwiazda od 7 boleści


Gość | 25 listopada 2017, 23:22

Fajna.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×