Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 23.03.2018

Zmysłowa Kinga Rusin rozgrzewa swoim widokiem skostniałego z zimna Piotra Kraśko! W śnieżnym uniesieniu przeżywają wspólną przygodę!

Kinga Rusin w górach


Kinga Rusin wyjechała w góry

Nie od dziś wiadomo, że Kinga Rusin jest miłośniczką podróży. Piękna dziennikarka, po kilkumiesięcznych wojażach, dopiero co wróciła do pracy, a już teraz publikuje na Instagramie zdjęcia z bajecznych gór.

Prowadząca Dzień dobry TVN przebywa obecnie z Piotrem Kraśko na południu Polski. Fotografie, które udostępniła prezenterka w mediach społecznościowych zostały wykonane na Kasprowym Wierchu, gdzie dech w piersiach zapiera przepiękny, śnieżny krajobraz.

Analizując opis pod zamieszczonym filmikiem na Instagramie Kingi Rusin, możemy domniemać, że wyjazd jest służbowy. Jedna z najpopularniejszych par prowadzących w TVN realizuje projekt na potrzeby programu śniadaniowego Dzień dobry TVN.

Na początku było miło. A później….. prawdziwy horror?! W rolach głównych: @p_krasko & @kingarusin#ddtvn – czytamy.

Jak przystało na prawdziwie zgrany duet, zarówno Kinga Rusin, jak i Piotr Kraśko zdecydowali się na czerwone kurtki zimowe. Dodatkowo prezenterka na kolejnych opublikowanych fotografiach pochwaliła się rękawicami, które mają wyjątkowe naszywki.

Jesteście ciekawi, jaką niespodziankę szykują widzom Kinga i Piotr?

Na początku było miło. A później….. prawdziwy horror?! W rolach głównych: @p_krasko & @kingarusin #ddtvn

A post shared by Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) on

Co tam się działo! Kinga Rusin wywołała burzę w DD TVN, ale dostało się Piotrowi Kraśce. Marina była wściekła: „W sensie nie rozumiem. Że co?”

Ponętna 46-letnia Kinga Rusin kusi jak osiemnastka w samym szlafroczku! Na jej widok nawet w listopadzie robi się gorąco!

Kinga Rusin wróciła z egzotycznych wakacji i swoim blaskiem rozpala widzów TVN jak słońce na Bali! Jej szałowe sukienki to istny HIT!

Czy Kinga Rusin dobrze się ubiera?Komentarzy: 3


Gość | 2 grudnia 2017, 13:58

Pani
Kinga wyglada coraz lepiej


Gość | 30 listopada 2017, 09:35

nie znosze tej kobiety


Gość | 29 listopada 2017, 22:31

z taką figurą to ona nie jednego by rozgrzała. :D:D fajnie, że nawte takie babki jak ona biorą się za diety, stosowanie slimunox i ćwiczenia. daje to dobry przykłąd innym.


Dodaj komentarz
×