Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 14.12.2017

Ostry wpis Kingi Rusin: „Przychodzi co do czego to liczy się tylko kasa”. Zdjęcie jest mocnym dowodem

Kinga Rusin apeluje o dbanie o środowisko


Kinga Rusin apeluje do dużych koncernów

Kinga Rusin z wielkim zacięciem od lat angażuje się w akcje związane z ekologią i ochroną środowiska. Tematy te są dla niej szczególnie bliskie. Dziennikarka bardzo często na profilach społecznościowych daje upust swoim emocjom edukując i ostro apelując do internautów.

Problemom ochrony środowiska, jak się okazuje, istnieje na każdym zakątku świata. Obecnie Rusin przebywa na wakacjach w odległej Oceanii. Nawet na urlopie na rajskich wyspach gwiazda TVN nie odpuszcza i prosi fanów o zwrócenie uwagi na istotny problem XXI wieku. Tym razem jest oburzona napotkaną na wyspie stertą odpadów. Dziennikarka udostępniła bulwersujące ją zdjęcie.

A w takich sytuacjach serce mi krwawi… To nie jest tylko kwestia posprzątania, chociaż plastik i inne „cywilizacyjne” odpady walają się tu wszędzie. To jest przede wszystkim kwestia utylizacji tych śmieci! Problem małych wysp jest szczególnie palący bo większość odpadów trafia do oceanu. Nieświadomi zagrożeń ludzie część plastikowych śmieci palą, a na ogniskach często przygotowują posiłki. Stężenie toksycznego dymu, szczególnie w dużych ludzkich skupiskach jest tak wielkie, że nie ma czym oddychać. Osobiście uważam że to kraje rozwinięte, a przede wszystkim globalne, super bogate koncerny spożywcze powinny brać odpowiedzialność za nieutylizowalne opakowania w których sprzedają swoje towary zarabiając miliardy! Gdyby rządy biednych państw były bardziej nastawione ekologicznie, świadome zagrożeń i myślące o przyszłości swoich krajów powinny nakładać na koncerny podatek ekologiczny. Tyle mówi się teraz w „zachodnim świecie” o społecznej i ekologicznej odpowiedzialność, ile eko konferencji sponsorowanych jest przez globalne marki! A jak przychodzi co do czego liczy się tylko kasa. Sprzedać i po sprawie. Świat który oglądam ginie nie tylko ze względu na globalne ocieplenie, podnoszący się poziom oceanów, deforestację, przeławianie, przemysłowe rolnictwo. Ten świat najpierw utonie w toksycznych śmieciach i truciznach które powstają w czasie ich rozkładu😥

Pod postem gwiazdy tradycyjnie burzliwa dyskusja:

  • Marnie skończymy. Na własne życzenie i przez własną głupotę.
  • To smutne, a jednocześnie przerażające. Nasza planeta niedługo, albo co gorsze już jest jedna kupą śmieci. Coś trzeba z tym zrobić, jak będą żyć następne pokolenia. Potrzeba naprawdę wielkich restrykcji państw
  • Ale to my powinniśmy zacząć od nas samych. Serce mi się kraje jak widzę ile ludzi nie szanuje i marnuje wodę. To straszne 🙁
  • Fantastycznie napisane! Zgadzam się w 1000%! Dziękuję z ten komentarz 💚
  • Kupują, trują się tymi wszystkimi E, zaśmiecają środowisko… to straszne, ze ludzie ludziom zgotowali taki los 😕
  • Dodatkowo smutne jest to że gdy już segregujemy i to prawidłowo co zdarza się niestety rzadko to przyjeżdża ‚śmieciara’ i wszystko jest wrzucane/mieszane do 1 kontenera (poza szkłem). Gdy to zobaczyłam ręce mi opadły. Bezsilność…

Kinga Rusin stara się edukować swoich czytelników, ale czy jest w stanie sama wpłynąć na wszystko i wszystkich? Oby więcej takich ludzi.

Niebywały talent Marka Kujawy! Kinga Rusin pęka z dumy i pokazuje romantyczne zdjęcia

Kinga Rusin apeluje w temacie odpadów nawet bedac na wakacjach

Kinga Rusin apeluje w temacie odpadów nawet bedac na wakacjach

Kinga Rusin na wakacjach w stroju czarnym , który ma 13 lat

Kinga Rusin na wakacjach w stroju czarnym , który ma 13 lat

Czy córki Kingi Rusin są do niej podobne?Komentarzy: 13


Gość | 28 lipca 2017, 22:19

Ładnie i naturalnie


Gość | 18 lipca 2017, 00:02

Może lepiej zająć się swoimi śmieciami


Anna | 17 lipca 2017, 17:52

Bardzo ładna i jej zazdroszczą urody i klasy. Brawo Kinga!!!!!


Gość | 17 lipca 2017, 13:35

Ale jadu i zazdrości.To, że ktoś ma dobry samochód to znaczy, że mniej truje środowisko niż ten co ma starego grata.Chyba nie rozumiecie też,że nie chodzi o to żeby nagle wszyscy przesiedli się na rowery,ale o to żeby wielkie firmy zaczęły ponosić odpowiedzialność za produkcję odpadów a my za to gdzie one trafiają.Nie krytykujemy innych sami nic nie robiąc.


Gość | 17 lipca 2017, 11:52

idiotka pławi się z ko9chankiem a nieletnia córke wysyła do Tajlandi


Gość | 17 lipca 2017, 11:27

Jest Pani piękną kobietą.Ci co zaprzeczają to pękają z zazdrości😊Milego wypoczynku😊


Gość | 17 lipca 2017, 10:05

Hmmmm brzydula?
Naturalna! Bez sztucznych rzęs oraz warg na „glonojada ” To jest dopiero wstrętne :-/


Gość | 17 lipca 2017, 05:37

Jezdzic na benzyne mozna I mozna nie rzucac butelek w krzaki, bylam w Cozumel tam jest po kolana, to my ludzie to robimy….


Gość | 16 lipca 2017, 22:12

Ale brzydula


Gość | 16 lipca 2017, 18:13

Wystap przed szereg.A ona co jezdzi samochodem elektrycznym?Nie chwali sie samochodem jednym z najdrozszych na benzyne.Wiec niech sie zamknie.


Góral | 16 lipca 2017, 18:00

To ona niemożliwe aż tak brzydka


grol | 16 lipca 2017, 14:50

A jak sama jeździ samchodem i spalinami zatruwa powietrze to jest dobrze,ale Kinga już nie zmadrzeje


Gość | 16 lipca 2017, 10:53

Rusin madrzejsza od krowy….alez Ona odkrywcza….


Dodaj komentarz
×