Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 11.12.2017

Kinga Rusin źle wspomina poród: „Najbardziej po urodzeniu dziecka potrzebowałam…”

Iga Lis Kinga Rusin urodziny


Kinga Rusin o macierzyństwie

Kinga Rusin to niekwestionowana gwiazda TVN, która uwielbia angażować się w rozmaite akcje społeczne. W swoich programach jest nieprzewidywalna. Piotr Kraśko już nie raz został przez dziennikarkę sprowadzony do parteru. Rusin ostatnio w mocnych słowach krytykowała ustawę Jana Szyszko, umożliwiającą masową wycinkę drzew. Następnie gwiazda postanowiła wykorzystać tak radosne święto, jakim jest Dzień Matki, by zaapelować do polskich kobiet. Dziennikarka napisała na Instagramie, że zamiast kwiatów i prezentów oczekuje wsparcia w wychowywaniu dzieci.

Kinga Rusin na wizji wykpiła redakcyjnych kolegów: „Szczerze? Ja najbardziej po urodzeniu dziecka potrzebowałam…”

Prywatnie Kinga Rusin ma dwie piękne córki, Igę i Polę, z których jest niezwykle dumna. Dziennikarka często podkreśla dobre relacje, jakie łączą ją z latoroślami. Podczas programu Dzień dobry TVN, w nawiązaniu do zbliżającego się Dnia Dziecka, gwiazda cofnęła się do swoich pierwszych chwil po porodzie i wyznała, że nie była przygotowana do roli matki.

Dyskusja z gośćmi programu, Darią Widawską, Wojciechem Błachem, Wojciechem Skórzyńskim dotyczyła różnic w przygotowaniu kobiet i mężczyzn do narodzin dziecka i wychowania go. Gdy panowie stwierdzili, że kobietom jest łatwiej psychicznie przygotować się do macierzyństwa, bo służy temu dziewięć miesięcy ciąży, dziennikarka sprzeciwiła się takiemu uproszczeniu sprawy. Rusin wyznała, że zarówno sam poród, jak i to co nastąpiło po nim, było dla niej zaskoczeniem.

Prowadząca przyznała także, że to czego kobiety oczekują w okresie połogu to wcale nie wzniosłe gesty, tylko pomoc w prostych, domowych czynnościach takich jak: sprzątanie, gotowanie, czy podanie przysłowiowej szklanki herbaty:

Dziewięć miesięcy nie przygotowuje kobiety do macierzyństwa, mnie to zaskoczyło. Najbardziej po urodzeniu dziecka potrzebowałam herbaty, a nie żeby ktoś mnie otaczał Bóg wie czym – dodała Rusin.

Cieszymy się jednak, że dziennikarka te trudne chwile ma już za sobą i teraz w ogromnym szczęściu może z ukochanymi córkami świętować Dzień Dziecka. One z pewnością podadzą ukochanej mamie szklankę ulubionej herbaty 🙂

Kinga Rusin składa życzenia z okazji Dnia Dziecka i pokazuje wzruszające zdjęcie z młodości

Tak Kinga Rusin bawiła się na weselu z gwiazdą TVN! Wszystko nagrała jej córka

Kinga Rusin z córkami - Dzień Dziecka 2017, Instagram

Kinga Rusin z córkami – Dzień Dziecka 2017, Instagram

Kinga Rusin o porodzie

Kinga Rusin o porodzie

Kinga Rusin o edukacji córek Igi i Poli Lis

Kinga Rusin o córkach Igi i Poli Lis

Hanna Lis czy Kinga Rusin? Którą wolisz?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×