Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 18.11.2017

Kinga Rusin bardzo odważnie o adopcji dzieci przez pary homoseksualne. Gwiazda ma pewne wątpliwości

Kinga Rusin o gejach i adopcji dzieci


Kinga Rusin o adopcji dzieci przez gejów

W życiu gwiazdy TVN Kingi Rusin od lat sukces goni sukces. Dziennikarka kwitnie i pięknieje w oczach, a do tego jest szczęśliwa w miłości, macierzyństwie i życiu zawodowym. Od dawna Rusin jest jedną z najbardziej lubianych prezenterek telewizyjnych. Dziennikarka doskonale sprawdza się w programach Agent Gwiazdy i Dzień Dobry TVN.

Kinga Rusin nigdy nie ukrywa swoich poglądów, słynie z wręcz kontrowersyjnych wypowiedzi. Kiedyś w szczerym wywiadzie dla Pani zdradziła tajemnicę swojego sukcesu:

Kobieta musi być enigmą, a nie mimozą, musi być fascynującą tajemnicą, a nie zgraną płytą. U nas wciąż pokutuje stereotyp, że żona czy partnerka powinna być podporządkowana, bez własnego zdania i życia. Protestuję – powiedziała Kinga Rusin.

Dziennikarka często zabiera głos w tematach społecznych. W Międzynarodowy Dzień Przeciw Homofobii w programie Dzień Dobry TVN poruszony został wątek adopcji dzieci przez pary jednopłciowe. Kinga Rusin przyznała, że nie rozumie, dlaczego w Polsce homoseksualiści nie mają do tego prawa:

Czy to nie jest niesamowite, że w kraju, takim jak Polska, gdzie tyle dzieci wychowuje się w strasznych warunkach w domach dziecka, nie promuje się wręcz adopcji? Są szczęśliwe związki jednopłciowe ludzi, którzy chcą wychowywać dzieci. Państwo nie zabezpieczy tego, bo 70% Polaków jest przeciwko związkom jednopłciowym – dodała prezenterka „Dzień Dobry TVN”.

Swoje zdanie w tym temacie wyraził również obecny w studiu Michał Piróg. Juror programu You Can Dance oraz uczestnik drugiej edycji Azja Express stwierdził:

Jeżeli umiera ojciec lub matka, to zostaje jeden członek. Czy to jest prawidłowy model? Czy te dzieci powinny zostać odebrane jednoosobowym rodzinom? Jeśli matka wychowuje dzieci ze swoją matką, to czy jest to model lesbijski? No nie! Wiele osób wychowywało się w rozbitych rodzinach ze wsparciem babci czy dziadka. Wtedy nie mówimy o tym modelu kobiety i mężczyzny…

Kinga znowu zapunktowała w oczach wielu osób. Brawo.

Kinga Rusin wygląda jak milion dolarów! Zdradziła sekret swojej perfekcyjnej cery

Polski gwiazdor pokazał intymne zdjęcie z mężczyzną! „Żyjmy tak jak chcemy”

Kinga Rusin o gejach i lesbijkach

Kinga Rusin o gejach i lesbijkach

 Kinga Rusin o adopcji dzieci przez gejów

Kinga Rusin o adopcji dzieci przez gejów

Czy jesteś za adopcją dzieci przez pary homoseksualne?Komentarzy: 5


Aga | 26 maja 2017, 11:16

Piękna, mądra i inteligentna. Jak zawsze!


Gość | 18 maja 2017, 22:07

Zgadzam sie, to jakis idiotyzm ze dzieciaki gniją w zapyzialych sierocińcach gdzie nikt ich nie kocha kiedy ktos mógłby im dać miłość i dom.


Gość | 18 maja 2017, 11:18

Przwdziwa Zydowka.


Gość | 18 maja 2017, 09:27

Buraczna uroda.


Gość | 18 maja 2017, 09:22

Pekinczyk.


Dodaj komentarz
×