Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

Kwitnąca Kinga Rusin skąpana w promieniach hiszpańskiego słońca zatapia się w ukochanych beżo-różach! Jest z nią piękna córka!

Kinga Rusin i Pola Lis


Kinga Rusin na wakacjach z córką w Hiszpanii

Kinga Rusin jedna z najpopularniejszych dziennikarek TVN rok 2017 może zaliczyć do niezwykle udanych, ale i pracowitych. Zatem pod koniec roku prezenterka postanowiła wyjechać na krótkie wakacje. Tym razem gwiazda TVN spakowała walizki i za swój cel podróży wybrała sobie słoneczną Hiszpanię. Oczywiście dziennikarka dbając o swoich fanów już umieściła na swoim profilu kilka uroczych zdjęć, z których wynika, że zatrzymała się w Barcelonie.

Najprawdopodobniej zapracowana Rusin na wakacyjny wypad zabrała swoją piękną córką Polę. Jak wiemy córki Kingi Rusin i Tomasza Lisa są bardzo aktywne na swoich profilach, zatem Pola za przykładem słynnej mamy również opublikowała kilka ciekawych fotek z Hiszpanii. Jej relacja pochodzi jednak z Madrytu. Pola Lis pod swoim ślicznym zdjęciem poinformowała internautów, że stary rok zakończyła właśnie w Madrycie!

Nie ważne jak się zaczyna, ważne jak się kończy. A ja kończę najlepszy rok swojego życia w moim ukochanym Madrycie ❤️ wszystkiego najlepszego w 2018 roku!

Kinga Rusin jednak o Nowym Roku w Hiszpanii nie wspomina, wkleiła jedynie cudne zdjęcia, na których pozuje w twarzowej beżowej kurtce.

Moje ukochane „beżo-róże” – podpisała swoje zdjęcie Rusin

Urocze fotki Kingi Rusin z Barcelony wywołały entuzjazm na jej profilu. Fanki ochoczo skomentowały look prezenterki

  • Pięknie pani wygląda
  • Super. Gratuluję. Jest pani przykładem dla wielu kobiet ze pomimo trudności w życiu prywatnym można podnieść się… Ale ten Lis głupi wybrał sobie taką idio.,,,
  • Jak zawsze styl i elegancja

A wam, które fotki podobają się bardziej? Mamy czy córki?

Ale numer! Hanna Lis pochwaliła się zdjęciem z przyjaciółkami, a tam? „Czy to Kinga Rusin?!”

46 letnia Kinga Rusin przerywa świąteczne milczenie! Cała w skowronkach pozdrawia stęsknionych fanów chwaląc się swoją naturalną siwizną!

Która z córek Kingi Rusin jest do niej bardziej podoba? To zdjęcie rozwiewa wątpliwości! Zrobiło w sieci prawdziwą furorę!

Kinga Rusin czy Małgorzata Rozenek? Którą wolisz?Komentarzy: 1


Łodyga | 5 stycznia 2018, 23:19

Ależ ona jest ładna! a jaką ma figurę! Takiej to nie trzeba iqacai jak mi, chociaż jestem nieco młodsza od niej. Trzeba mi schudnąc z 10kg, poćwiczyć i nie będę musiała zazdrościć figury! Za jakieś 3 miesiące dorównam 😉


Dodaj komentarz
×