Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 16.12.2017

Gdzie się podziała Kinga Duda? Wiemy czemu przestała bywać z rodzicami na oficjalnych imprezach

Kinga Duda wprowadziła się do Pałacu Prezydenckiego


Dlaczego Kinga Duda przestała bywać na oficjalnych wystąpieniach?

 

Od kiedy Andrzej Duda postanowił kandydować na urząd prezydenta Polski w 2015 roku, jego córka – delikatna i subtelna Kinga Duda znalazła się w centrum zainteresowania mediów plotkarskich. Z dnia nadzień nieznana nikomu nastolatka stała się popularna – jej imię wyszukiwano w internecie trzykrotnie częściej niż na przykład imię córki byłego premiera, Kasi Tusk. Kinga stała się mocnym elementem kampanii wyborczej Dudy i towarzyszyła rodzicom we wszystkich ważnych wystąpieniach, także po wygranej ojca w wyborach. Jednak od jakiegoś czasu przestała bywać na oficjalnych wydarzeniach. Jak się okazuje, nie jest to przypadek. Za zniknięciem Kingi z życia publicznego stoi jej matka, Agata Kornhauser-Duda.

Kinga Duda przeżyła traumatyczne chwile! Poprosiła o pomoc internautów!

 

 

 

W ostatnich miesiącach było sporo okazji, podczas których obecność i uroda Kingi Dudy byłyby mocnym atutem polskiej rodziny prezydenckiej. W lipcu odwiedziła Polskę brytyjska para książęca, Kate Middleton oraz książę William wraz z dziećmi. Nieco później do Warszawy przyleciał Donald Trump z Melanią. Jednak nikt z zacnych gości Kingi Dudy nie zobaczył i nie poznał. Jak donosi tygodnik Rewia, ze względu na falę nienawistnych komentarzy i opinii Agata Duda namówiła córkę, aby ta nie pokazywała się publicznie. Córka prezydenckiej pary ma rzekomo problemy z akceptacją rówieśników. Rok temu pojawiły się pierwsze doniesienia o szykanowaniu Kingi Dudy na uczelni. Jak napisał wtedy magazyn Dobry Tydzień, miała wtedy usłyszeć docinki ze strony kolegów, a nawet niektórych wykładowców prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Są osoby, które robią jej po kryjomu zdjęcia, kiedy pali papierosy. Sprzedają je później do prasy. Jeszcze inni przez internet wysyłają listy z pogróżkami – można przeczytać w artykule w Rewii.

Na szczęście nad córką prezydenta czuwają funkcjonariusze BOR-u. Towarzyszą jej nawet, kiedy biega sobie po parku. Kinga Duda zatem już nie wypowiada się na tematy polityczne i przestała bywać na oficjalnych wydarzeniach. Nie widzimy jej  już w towarzystwie rodziców.  Pomimo to nadal jest jedną z najpopularniejszych młodych Polek.

Czy Agata Duda dała córce dobrą radę?

Prezydent Andrzej Duda jest dumny z córki, która odniosła wielki sukces!

 

Kinga Duda pomogła rodzicom wyjść z kryzysu

Kinga Duda z rodzicami

Kim są Kinga i Agata Duda, fot. Facebook

Kinga Duda

Andrzej Duda z córką Kingą i żoną Agatą, fot. ONS

Andrzej Duda z córką Kingą i żoną Agatą

Czy lubisz Kingę Dudę?Komentarzy: 1


MełontojestGość | 26 września 2017, 21:19

Fajna dziewczyna i ładna.
Współczuję jej, trudna rola jej przypadła.
Nie ma co słychać głupich hejterow, a ci *profesorzy* powinni poniesc konsekwencje.
Pozdrawiam


Dodaj komentarz
×