Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 18.11.2017

Kinga Duda obcięła włosy. Porównują ją do pierwszej damy! „Wyglądają jak siostry”

Agata Duda i Kinga Duda


Kinga Duda obcięła swoje długie włosy

Kinga Duda raczej nie narzuca się swoją obecnością w mediach. Jako jedyna córka pary prezydenckiej trzyma się nieco na uboczu, nie irytując wygłodniałych sensacji internautów.

W jednym z wywiadów jej ojciec Andrzej Duda, wówczas jeszcze kandydat na prezydenta RP wyznał, że okoliczności jej poczęcia były szczególne. Kinga jest bowiem owocem nocy poślubnej swoich rodziców. W chwili zaprzysiężenia taty na urząd prezydenta RP była świeżo upieczoną studentka prawa, a pytana o plany zawodowe i rodzinne stanowczo zapewniała, że nie myśli o zaangażowaniu politycznym. O tym, że nauka ma dla niej ciągle priorytetowe znaczenie może świadczyć choćby to, że nie zdecydowała się na przeprowadzkę z rodzicami do Warszawy. Jednak po objęciu przez ojca urzędu prezydenta Kinga znalazła się w centrum zainteresowania mediów.

Córka prezydenckiej pary dotychczas rzadko eksperymentowała z wyglądem. Jej znakiem rozpoznawczym były klasyczne ubrania i proste długie włosy. Ostatnio jednak zaszalała i całkowicie zmieniła swoja fryzurę. Kinga Duda obcięła długie włosy. W jej przypadku to była bardzo odważna decyzja.

Agata Duda z ochoroną na zakupach w popularnej sieciówce. Jedna z klientek nie pozostała obojętna na jej widok

Kinga Duda w krótkich włosach

Zdjęcie po metamorfozie córka pary prezydenckiej wkleiła na swoim profilu. Musimy przyznać, że w nowej fryzurze Kinga prezentuje się znakomicie. Jest nowocześnie i stylowo. Kobieta zmienną jest – szczególnie na wiosnę i Kinga  zdecydowała się przejść metamorfozę przed wakacjami. 

Stereotypowo uważa się, że kobiety najlepiej wyglądają w długich, rozpuszczonych włosach. Kinga Duda pokazała, że może być zupełnie odwrotnie. Brawo!

Co ciekawe, na podobny krok jakiś czas temu zdecydowała się jej mama, Agata Duda. W młodości obecna pierwsza dama prezentowała się w długich blond włosach, po czym postanowiła je obciąć. Kiedy ujawniła swe zdjęcie z przeszłości, internauci byli zachwyceni. I podkreślali podobieństwo córki do mamy.

Pierwsza dama i Kinga wyglądają jak siostry! – napisał jeden z internautów. 

Jak oceniacie metamorfozę Kingi?

Kinga Duda jest w ciąży? Zamieszanie po wypowiedzi Pierwszej Damy

Cleo pochwaliła się nową fryzurą! Fani porównali ją do… Gosi Andrzejewicz

Kinga Duda w krótkich włosach

Kinga Duda w krótkich włosach

Kinga Duda w długich włosach

Kinga Duda w długich włosach

Kinga Duda zmieniła fryzurę

Kinga Duda zmieniła fryzurę

Kinga Duda czy Marcelina Zawadzka? Która jest ładniejsza?Komentarzy: 3


Gość | 19 maja 2017, 09:00

obie mają wiele wspólnego , jak chociażby krzywe zęby


Gość | 18 maja 2017, 21:44

A co lepsze opony.???


Gość | 18 maja 2017, 15:20

Usta waskie jak glizdki.


Dodaj komentarz
×