Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.03.2018

Samotna Kinga Duda ma dość życia w Krakowie. Przeniesie się do Warszawy wbrew woli rodziców?

Kinga Duda przeniesie się na studia do Warszawy?


Gdzie mieszka Kinga Duda?

Nie milkną echa wyborów Andrzeja Dudy na prezydenta. Od czasu kampanii wyborczej wciąż jest na ustach Polaków. Nic dziwnego, że media i sami wyborcy interesują się życiem prywatnym głowy państwa. Andrzej Duda jest za pan brat z portalami społecznościowymi. Często pisze zarówno ze zwolennikami, jak i swoimi przeciwnikami.

Zobacz: Andrzej Duda jednym zdjęciem rozpętał burzę na Twitterze

Tymczasem wciąż mówi się o żonie prezydenta. Agata Duda po krótkiej przerwie znów zaczęła się pojawiać u boku swojego męża. Towarzyszy mu na różnego rodzaju uroczystościach państwowych. Coraz mnie mówi się jednak o córce pary prezydenckiej. Kinga Duda już jakiś czas temu zniknęła z mediów. W przeszłości łączoną ją z aktorem Maciejem Musiałem. On jednak przyznał, że znają się od dawna.

Z Kingą znamy się, kolegujemy od dłuższego czasu. Nie łączy nas żaden płomienny romans. Jest uroczą, fajną osobą, którą bardzo lubię – mówił w jednym z wywiadów

W związku z zamieszaniem wokół Kingi Dudy, jej mama podobno poprosiła ją, aby nie przyjeżdżała do Warszawy i skupiła się na studiach w Krakowie. Teraz okazuje się, że córka pary prezydenckiej jest tam bardzo samotna i nie wyklucza przeniesienia się na ten sam kierunek, tylko, że na Uniwersytet Warszawski. Zamieszkała by wówczas z rodzicami, ponieważ Pałac Prezydencki znajduje się tuż obok uczelni.

Jak myślicie, czy powinna się przenieść do Warszawy? Wtedy może nie narzekałaby na samotność skoro mogłaby częściej spotykać się z Maciejem Musiałem.

Zobacz: Andrzej Duda komentuje zachowanie kibiców podczas meczu Pucharu Polski. Co powiedział?

Kinga Duda (fot. ONS)

Kinga Duda przeniesie się do Warszawy?

Kinga Duda na spacerze z ochroną BOR?

Kinga Duda samotna w Krakowie. Przeniesie się na studia do Warszawy?

Czy lubisz Kingę Dudę?Komentarzy: 1


x34 | 4 maja 2016, 15:12

masakrycznie dziewczyna wygląda, chyba sama robiła make-up bo zadna wizażystka nie zrobiłaby takiego czegoś co panna Agata na na twarzy linia włosów i czoła różnią się o co najmniej 3 tony


Dodaj komentarz
×