Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.02.2018

Wstydliwy sekret Kanye Westa wyszedł na jaw! Kim Kardashian opowiedziała o nim na wizji!

Kim Kardashian i Kanye West


Kim Kardashian zdradziła wstydliwy sekret Kanye Westa

Kim Kardashian nie miała litości dla prywatności swojego męża. Celebrytka chętnie pojawia się w telewizji i udziela wywiadów, w których nie stroni od poruszania intymnych kwestii – co nie powinno nikogo dziwić, biorąc pod uwagę aferę z seks-taśmą, która kilka lat temu wyciekła do internetu. Kim nie ma nic do ukrycia i uwielbia wzbudzać sensację, często kosztem swoich bliskich. Tym razem ofiarą padł Kanye West – gwiazda zdradziła wstydliwy sekret dotyczący nawyków jej partnera.

Podczas swojej ostatniej wizyty w programie Jimmy Kimmel Live Kardashian poruszyła kwestię zdrowia wybranka swojego serca i śmiejąc się wyjawiła, że Kanye ma problem… z zasypianiem:

Zasypia dosłownie wszędzie. Jest na spotkaniu lub przedstawia mnie osobom, których nigdy wcześniej nie znałam, jesteśmy w restauracji, a on zaczyna chrapać przy stole – powiedziała wśród śmiechów widowni

Wpadlibyście na to, że West może „cierpieć” na podobną „przypadłość”? Jesteśmy pewni, że każdemu tak zapracowanemu artyście podobna wpadka zdarzyła się przynajmniej raz!

Kim Kardashian z odkrytymi piersiami poszła do telewizji! W takim stroju paradowała po ulicy [ZDJĘCIA]

Taylor Swift znów atakuje! Gwiazda nie odpuszcza Kim Kardashian i Kanye Westowi! [WIDEO]

Kim Kardashian kusiła seksownym ciałem w Halloween, ale Beyonce zostawiła ją daleko w tyle. Obie przebrały się za gwiazdy!

Czy lubisz Kim Kardashian?Komentarzy: 4


Gość | 5 listopada 2017, 20:17

Wow. Co za news


Gość | 5 listopada 2017, 10:15

To ma swoją nazwę czyli narkolepsja


xxlGość | 5 listopada 2017, 00:02

Kto jest niby tym pustakiem wg ciebie?Bynajmniej to ludzie,którzy wiedzą jak się w życiu ustawić,Kanye ma talent,swoją kolekcje odzieży obuwia a i kim też nienajgorzej sobie radzi.,a to że wypowiada się spontanicznie i szczerze to nic złego i na pewno Kanye się nie obraził,o to,co powiedziała,bo to nic takiego


Sylwia | 4 listopada 2017, 20:47

Pustaki


Dodaj komentarz
×