Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

Najnowsze perfumy Kim Kardashian zrobiły furorę! Pokaźna suma zasiliła konto gwiazdy. Wiemy ile zarobiła!

Kim Kardashian ile zarobiła na perfumach


Kim Kardashian zarobiła fortunę na nowych perfumach

Kim Kardashian to prawdziwy rekin biznesu. Celebrytka kolejny raz zaskakuje nie tylko swoją popularnością ale również smykałką do interesów. Najpierw wypuściła linię kosmetyków do makijażu, które zrobiły furorę, a teraz rynek szturmują jej nowe perfumy. Choć może „szturmują” to złe określenie bo w kilka godzin po premierze… wyprzedały się wszystkie dostępne flakony.

Crystal Gardenia, Crystal Gardenia Citrus i Crystal Gardenia Oud opakowane w piękne, wyjątkowo estetyczne flakoniki w kształcie górskich kryształów to prawdziwy fenomen. Nie dość, że wyglądają naprawdę ładnie to jeszcze powiększyły konto Kim o 10 milionów dolarów w ciągu zaledwie jednego dnia!

Kim umiejętnie podsycała zainteresowanie nową linią, prezentując prototypy flakonów i składniki użyte do wytworzenia perfum. Również magazyny, które przedpremierowo mogły przetestować nowe zapachy od Kardashian były zachwycone i wystawiły im bardzo wysokie noty, a to na pewno miało wpływ na sprzedaż.

Myślicie, że Kim zbuduje swoje własne kosmetykowe imperium? 😉

Niebywałe! Kim Kardashian na ślubie Sereny Williams wyglądała naprawdę dobrze!

Kim Kardashian bez bielizny na imprezie! Do eleganckiej marynarki złożyła krótkie szorty i sandałki

Polska Barbie Anella z TVN to pikuś! TVP pokazała swoją gorącą wersję Kim Kardashian! Fani oszaleli i robią sobie z nią foty!

Jaki zapach mają twoje ulubione perfumy?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×