Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

Kim Kardashian potwierdziła że będzie miała trzecie dziecko! W jaki sposób przyjdzie na świat kolejny potomek celebrytki i Kanye Westa?

Kim Kardashian i Kanye West trzecie dziecko


Kim Kardashian będzie miała trzecie dziecko

Przez ostatnie dni amerykańskie media skupiają się głównie na dwóch ciążach, które przytrafiły się w rodzinie Kim Kardashian. Najpierw informację przekazała najmłodsza z sióstr, Kylie Jenner, której poród przewidziany jest już na styczeń 2018. Chwilę po niej, swoim brzemiennym stanem, świat zaszokowała Khloe Kardashian.

Teraz przyszła pora na Kim, która oficjalnie potwierdziła, że wraz z Kanye Westem spodziewają się dziecka. News ten pojawił się w zapowiedzi najnowszego, 14. sezonu Z kamerą u Kardashianów.

Celebrytka i jej mąż zdecydowali, że trzeciego potomka urodzi wynajęta surogatka, której tożsamość pozostanie tajemnicą do samego końca. Zachodnie media domniemają, że na świat ma przyjść dziewczynka, a poród przewidziany jest na początek przyszłego roku.

Rodzina Kardashianów od samego początku wiedziała, jak zrobić wokół siebie szum. Ich niesamowita popularność trwa nieprzerwanie już od dekady. Wszystko wskazuje na to, że widzowie jeszcze przez długi czas nie będą się z nimi nudzić!

Dekada z Kardashianami za nami! Jak bardzo zmieniła się słynna rodzina? Niektórych aż ciężko rozpoznać na starych zdjęciach!

Kim Kardashian wychodzi z hotelu

Kim Kardashian wychodzi z hotelu

Kim Kardashian z dziećmi

Kim Kardashian z dziećmi

Czy lubisz Kim Kardashian?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×