Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.03.2018

Kim Kardashian zabrała Kanye Westa na baby shower i totalnie odleciała! Jej strój POWALA!

Kim Kardashian przebrała się za stewardessę


Kim Kradashian w stroju stewardessy

To, że Kim Kardashian lubi oryginalne stylizacje wiemy wszyscy. Celebrytkę wiecznie można podziwiać w wydekoltowanych, obcisłych i przezroczystych kreacjach, tak jakby chciała mieć pewność, że wszyscy dokładnie zobaczymy wszystko. Jednak kiedy twoja najbliższa przyjaciółka organizuje przebieraną imprezę trzeba przystać na przyjętą konwencję i ubrać się zgodnie z przyjętym dress codem.

Najbliższe przyjaciółka Kim to Chrissy Teigen, żona Johnnego Legenda, która aktualnie jest w drugiej ciąży. Chrissy w miniony weekend wyprawiła swoje urodziny, które połączyła z baby shower i zaprosiła wszystkich na imprezę przebieraną w klimacie Pan-Am, czyli nieistniejących już linii lotniczych, które zbankrutowały ostatecznie w latach 90. ubiegłego wieku.

Kim, jak pamiętamy po halloween, bardzo lubi przebieranki, więc do wyzwania podeszła z odpowiednią atencją i w dniu imprezy zaprezentowała się jako seksowna stewardesa – z różowymi włosami i w bladoróżowej sukience z epoki wyglądała bardzo seksownie, podobnie zresztą jak organizatorka imprezy. Kanye z kolei postawił na czarny garnitur i wydawał się być nieco znudzony pozowaniem pośród pan-amskich dekoracji.

Dobry pomysł na przebieraną imprezę?

Kim Kardashian o włos od wpadki! Jej ogromny biust prawie ROZERWAŁ koszulkę!

Kim Kardashian zrujnowała wesele Sereny Williams. Przez jej widzimisię tenisistka ma problemy

Na jaw wyszedł wstydliwy problem Kim Kardashian z surogatką

Czy lubisz Kim Kardashian?Komentarzy: 3


Gość | 28 grudnia 2017, 05:41

Piękna kobieta sexsy


Gość | 5 grudnia 2017, 08:03

Do schrupania


Jet | 4 grudnia 2017, 20:02

Skoro impreza przebierana to po co takie pytanie ?


Dodaj komentarz
×