Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 21.11.2017

Genialne rady Kim Kardashian na temat makijażu! Nawet Małgorzata Rozenek nie była tak perfekcyjna

Kim Kardashian makijaż porady Rozenek


Kim Kardashian – porady makijażowe

Najsłynniejsza celebrytka świata – Kim Kardashian postanowiła iść w ślady naszej cudownej Małgorzaty Rozenek i podaje światu złote rady dotyczące metod usuwania plam jakie mogą pojawić się na odzieży, podczas nakładania na twarz widowiskowego makijażu. Patent zaradnej Kim na pozbycie się zabrudzeń  jest banalnie prosty:

Po prostu nanieś piankę na plamę, a potem zwilż lub zapierz tkaninę. Jeśli to nie podziała, do pianki dodaj trochę czystego alkoholu – radzi gwiazda użytkownikom jej aplikacji. Cóż, plamy po szmince, podkładzie czy tuszu do rzęs nie należą do najłatwiejszych do usunięcia. Łatwo sobie wyobrazić, że celebrytka, która często używa upiększających kosmetyków, może mieć spore doświadczenie w wywabianiu podobnych zabrudzeń.

To nie wszystko! Kim Kardashian znalazła również metodę na pozbycie się białych plam po antyperspirancie! Tym razem gwiazda zaleca pocieranie ich nylonową pończochą!

 To co, sprawdzamy?

Kim Kardashian została Pierwszą Damą Ameryki! Takiej sensacji nikt się nie spodziewał!

Złote rady Kim Kardashian

Złote rady Kim Kardashian

Kim Kardashian bez stanika

Kim Kardashian bez stanika

 

Czy lubisz Kim Kardashian?Komentarzy: 2


Gość | 26 września 2017, 17:56

olinka buhah chcesz zalapac jakiego bogatscha?


Olinka | 7 września 2017, 01:08

Ja tam mam swoje sposoby na różne rzeczy. Nie potrzebuję tak jak ona operacj czy zabiegów by wyglądac szczupło i seksownie. Stosuję dietę, iqacai i ćwiczę i efekty widze w lstrze. Ale moje efekty są milion razy lepsze niż jej po działaniu chirurga.


Dodaj komentarz
×