Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.03.2018

Siostry i matkę Kim Kardashian znacie doskonale, a co z babcią? Właśnie wzięła udział w wielkiej kampanii! Uwierzycie, że ma 84 lata?

Babia Kim Kardashian jak wygląda?


Babcia Kim Kardashian wygląda świetnie!

Kim Kardashian właśnie rozpoczęła promowanie swoich nowych kosmetyków i poprosiła o pomoc rodzinę. Na opublikowanych przez Kim zdjęciach widać ją i dwie bardzo bliskie jej kobiety. Mamę gwiazdy – Kris Jenner – poznajemy od  razu. Ale kim jest ta druga seksowna blondynka?

Choć może trudno w to uwierzyć, do zdjęcia z Kim, oprócz jej mamy, zapozowała też jej babcia. Tak! Ta przypominająca Diane Keaton i na oko licząca sobie nie więcej niż 50 lat kobieta, to mama Kris Jenner i babcia jej sławnych dzieci. I – UWAGA – ona wkrótce będzie miała 84 lata!

Mary Jo Campbell, która wnuki nazywają pieszczotliwie M.J., bardzo rzadko pojawia się w reality show Z kamerą u Kardashianów. Jednak na prośbę Kim, nawet powściągliwa i odrobinę nieśmiała M.J. gotowa była stanąć przed obiektywem aparatu. Mało tego, Mary Jo zgodziła się dla wnusi założyć blond perukę.

Skąd pomysł na sesję z mamą i babcią? Okazja była wyjątkowa, bo nowe kosmetyki Kim to specjalne korektory, które nie tylko pomagają ukrywać drobne niedoskonałości urody, ale też mają właściwości przeciwstarzeniowe. I jak zapewnia gwiazda, zadowolone będą z nich zarówno 20-latki, jak i 80-latki.

Kim Kardashian pierwszy raz w szczerym wywiadzie zdradza swoje sekrety! Ale się rozgadała! Nie zabrakło też gorącej sesji

Miliarderki odpięły wrotki! Super seksowna Kim Kardashian i jej równie gorące siostrzyczki złamały wszystkie żywieniowe zasady!

Kylie Jenner rozpętała wojnę jakiej u Kardashianów jeszcze nie było! Kris Jenner eksplodowała!

 

Chciałabyś wypróbować kosmetyki Kim Kardashian?Komentarzy: 7


Kocham Popka | 15 marca 2018, 21:52

Wow!!!Też chcę mieć taką babcię????!


ROB | 15 marca 2018, 19:21

Lubię moją przeglądarkę, wchodzę i co widzę -Stoch wygrał, rozbił się samolot, Kardashian na zdjęciu z córką i babcią,noz,ku,,.a,czy to jakaś strategiczna ważna informacja?nie!!!!!!!!!,to po to żeby było wyświetleń dużo,a kasa płynie szerokim strumieniem,tyle w temacie


ROB | 15 marca 2018, 19:09

Babcia widać po policzkach, że skalpel zna -co za chore czasy -kardashianki,iron-majdany,a oni otwierając wieczorem winko za tysiaka i lejąc do kryształowych lampek, śmieją się z takiego prostego plebsu, mając bezstresowe , wygodne życie,chore czasy,nie rozumiem dlaczego ludzie którzy tak naprawdę nic w życiu nie osiągnęli,lub byli żona kogoś trochę rozpoznawalnego,lub mężem wulgarnego beztalencia,-apel -przestancie w to wchodzić , czytać i oglądać a znikną jak śnieg na wiosnę


Gość | 15 marca 2018, 18:50

W Photoshopie każdy się dobrze trzyma.


ROB | 15 marca 2018, 18:47

Brutalnie widać profesjonalny retusz komputerowy,pokaż człowieku rano jak sra na kiblu,a nie wypisujesz z zachwytem to w co sam nie wierzysz


Magda | 15 marca 2018, 13:48

Kupilam niedawno rozswietlacz jej siostry i dalam corce do zabawy. Taki badziew


Gość | 14 marca 2018, 16:52

Wyglàdajà jakby były z gumy:)))


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×